reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam. Jestem mamą dwóch chłopców Mateusza (2l 3,5m) i Dominika (3,5m). Mój mąż pracuje a ja siedzę z dzieciakami w domu. Od męża jeszcze nie usłyszałam że nic nie robię ale od teścia z którym mieszkamy słyszę to prawie codzinnie. Strasznie to przeżywałam a teraz już to zlewam i zajmuję się wyłącznie moją rodziną.

Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu że przyłączę sie do Was?!

Karola
 
reklama
Dziewczynki może troszkę głupie pytanko zadaję, ale jak myślicie, czy w ciąży można bez problemu używać przyprawę Kamisa - Do kawy i deserów ? :happy: Bo ja myślę, że chyba tak ,ale nie wiem w 100%
Skład: cynamon, cukier kandyzowany, goździki, kardamon, wanilia -chyba bezpieczny skład:happy: ?? pozdrawiam
 
ja bym była za takim tylko naszym ,bo mnie na przykład najbardziej zależy na przepisach obiadowych naszych ,a nie na morzu mniej lub bardziej sprawdzonych przepisów na wszystko:tak:
 
Witam. Jestem mamą dwóch chłopców Mateusza (2l 3,5m) i Dominika (3,5m). Mój mąż pracuje a ja siedzę z dzieciakami w domu. Od męża jeszcze nie usłyszałam że nic nie robię ale od teścia z którym mieszkamy słyszę to prawie codzinnie. Strasznie to przeżywałam a teraz już to zlewam i zajmuję się wyłącznie moją rodziną.

Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu że przyłączę sie do Was?!

Karola
witam nowa mame
jasne ze nie przylaczaj sie :tak::tak::tak:



luna jak bede na zakupach i kupie ta sol to dam ci znac:tak::tak:



Emily mi wlasnie walnela kupke wiec musialam jej pampersa przebrac:tak::tak: a myslalam ze bedzie mialam problem z kupkami bo od wczoraj zmienilam jej mleko na inne ale jednak nic tyle dobrze:tak::tak:
ja musze dzisiaj jeszcze na grob jechac posprzatc bo bede miala gosci obiad ugotowac pranie zrobic ale jakos dupki mi sie nie chce ruszyc:no::no:
 
Dziewczynki może troszkę głupie pytanko zadaję, ale jak myślicie, czy w ciąży można bez problemu używać przyprawę Kamisa - Do kawy i deserów ? :happy: Bo ja myślę, że chyba tak ,ale nie wiem w 100%
Skład: cynamon, cukier kandyzowany, goździki, kardamon, wanilia -chyba bezpieczny skład:happy: ?? pozdrawiam
jak najbardzie j sie nada


Witam. Jestem mamą dwóch chłopców Mateusza (2l 3,5m) i Dominika (3,5m). Mój mąż pracuje a ja siedzę z dzieciakami w domu. Od męża jeszcze nie usłyszałam że nic nie robię ale od teścia z którym mieszkamy słyszę to prawie codzinnie. Strasznie to przeżywałam a teraz już to zlewam i zajmuję się wyłącznie moją rodziną.

Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu że przyłączę sie do Was?!

Karola
Witamy Karolciu, pisz dużo, czesto i olej tescia, tesc to nie rodzina, to narośl:-D:-D:-D


ja bym była za takim tylko naszym ,bo mnie na przykład najbardziej zależy na przepisach obiadowych naszych ,a nie na morzu mniej lub bardziej sprawdzonych przepisów na wszystko:tak:
Popieram, ja chce takie zaufane, co wiem, ze to jadalne bedzie, a nie wynalazek jakis, co zaraz do kosza pojdzie
 
Dziewczynki może troszkę głupie pytanko zadaję, ale jak myślicie, czy w ciąży można bez problemu używać przyprawę Kamisa - Do kawy i deserów ? :happy: Bo ja myślę, że chyba tak ,ale nie wiem w 100%
Skład: cynamon, cukier kandyzowany, goździki, kardamon, wanilia -chyba bezpieczny skład:happy: ?? pozdrawiam
można używam na codzień w ciąży nie robiłam wyjątku jest pycha:tak:
 
Witam. Jestem mamą dwóch chłopców Mateusza (2l 3,5m) i Dominika (3,5m). Mój mąż pracuje a ja siedzę z dzieciakami w domu. Od męża jeszcze nie usłyszałam że nic nie robię ale od teścia z którym mieszkamy słyszę to prawie codzinnie. Strasznie to przeżywałam a teraz już to zlewam i zajmuję się wyłącznie moją rodziną.

Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu że przyłączę sie do Was?!

Karola
Witamy ,witamy ,teść nie rodzina ,wątroba nie mięso:-D:-D:-Dnie przejmuj sie:tak:

Dziewczynki może troszkę głupie pytanko zadaję, ale jak myślicie, czy w ciąży można bez problemu używać przyprawę Kamisa - Do kawy i deserów ? :happy: Bo ja myślę, że chyba tak ,ale nie wiem w 100%
Skład: cynamon, cukier kandyzowany, goździki, kardamon, wanilia -chyba bezpieczny skład:happy: ?? pozdrawiam
Hmmm,nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby o to pytać ,zajrzałam w google i myśle ,ze jak sobie raz na jakiś czas dodasz troszkę do kawy to nic nie będzie ,ale oczywiście zrób jak uważasz ,najlepiej sama sobie poczytaj i wyrób zdanie,ja jak byłam w ciąży jadałam dania z cynamonem:tak:
 
reklama
Do góry