reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam,

Mojego przez całą noc bolał ząb:no::no: wygnałam go o 5 na dyżur stomatologiczny... A ze spania już nici :baffled: Mała Anika tak harcuje ze szok :szok:



A moja pluje orzeszkami :no: rozmamle i wypluwa :baffled:



Piękne:-D:-D:-D:-D



Superr :tak: Pakerzy :-D;-)

Luna, dopisałam Cię :tak:
No i mamy naśladowczynie jesli chodzi o mapkę:-D Napisała do mnie panienka ze styczniówek, z pytaniem jak zrobic bo one tez chcą :tak:
mamo helenki jesteś sławna opatentuj pomysł:-D:-D

A co u Mleny dawno jej nie było
Też się zastanowiałam
Witam mamusie siedzące w domciu, przyjmiecie do swojego grona?
Mam na imię Ania, wychowuję syncia Dominika,
mieszkamy w Grecji,
pozdrawiam słonecznie :-)
Witaj

ale jak zapisałm na kompie i chce go wkleić to też nie wychodzi,kopiuje i jak daje do forum to nawet nie mam opcji wklej,nie ma mozliwości wklejenia :no::no::no::no::no:
dobra pasuje,nie będę sie wkurzac bez sensu
Identycznie to sama ,próbuję wkleić aguni kwiatka
moz-screenshot-15.jpg
 
Agnes ja najnormalniej w świecie klikam na obrazek i kopiuj, potem w odpowiedzi wklej i to wszystko
 
reklama
Do góry