reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

nie, nie zapisuję na dysku tylko mam otwarte dwie strony jednocześnie i stamtąd wklejam

i dobrze

fala.gif
No to robie tak jak ty :confused:
Ciekawostka, że na podglądzie wszystko ładnie widzę a jak wysyłam posta to już nie widać :baffled:
 
reklama
Ja dla mnie boba.


Jeszcze większa bomba.


Anka o tej porze w szlafroku:szok::szok::szok::szok::szok: no wstyd normalnie:-D:-D:-D:-D:-D
Ja wczoraj cały dzień chodziłam w pidżamie. Przebrałam ją dopiero wieczorem, na świeżą pidżamę.


Ja obstawiam którąś z tych dwóch par.


no to w sumie dostał tak jakby prezent ok 1000zł.
no trochę dużo.nie wiem czy ja będę w stanie tyle dać chrześnicy sama jedna,chyba raczej nie.tak sobie myślałam skoro ta komunia jest za rok to co miesiąc będę odkładać parę groszy do koperty na ten cel i sie uzbiera ładna sumka.
Ja też tak planowałam, ale jakoś mi nie wyszło. Zawsze coś wypadało, zawsze było mało i miernote odłożyłam. Koniec końców kupiłam złoto, ale moja chrześnica ma dosłownie wszystko, ojciec bogaty, a dzieciaki rozpuszczone, co bym nie kupiła, wszytsko mają, o czym marzą-o zwierzaczku-ale co bym nie przyniosła, to wylądowałabym razem z tym zwierzem na wycieraczce.
Ostatnio, na zająca dostała takie mechanicznnego wielkiego psa, który zachowuje sie absolutnie jak żywy. Wszędzie ma czujki i wystarczy podrapać go za uchem, żeby zaczął się łasić i skomleć. No bomba, mnóstwo komend i w ogóle. To ma zastąpić te marzenia o żywym zwierzaczku.
 
reklama
u mnie za 4 lata zacznie się maraton komunijny i aż się boję pomyśleć jak popłynę, najpierw moja Misia, rok później m chrześnica i w następnym m chrześniak, może już zacznę zbierać:-D:-D:-D:-D:-D

email12.gif
 
Do góry