reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Agunia słaodki ten miś na księżycu.
Ja jeszcze nic nie wybrałam, bo szykowałam obiad.
Może wieczorkiem więcej czasu znajdę.
Idę teraz z dzieciakami na majówkę.
 
Avatarek z (.)(.) rewelacyjny :) raczej z kina nici :crazy:małż postanowił popsuć dziś auto!!!
 
joanna daj przepis na te naleśniki z budyniem, wygladają baaaaaardzo smakowicie:tak::tak::tak:[/QUOT



Miałam 2 budynie czekoladowe takie na 1/2 l mleka troche tak ok szklanki mąki dodalam 2 jajka ,łyżkę oleju ,i dolewalam mleko tak żeby ciasto mialo konsystęcję gęstej smietany tzn żeby nie bylo bardzo rzadki i nie za gęste :tak: one wychodza troche grubsze jak omlety potrzeba matką wynalazku :-p
Aja sie już obrobilam ugotowałam upiekłam naleśniki umyłam gary podkurzałam pomyłam podłogi basta dośc nic nie robie przd 18 ide po męza na przystanek z Gabi taki zrobimy sobie spacerek :-D
 
300 km-musisz mieć chody na górze :-) moja mieszka za ścianą, ale zmieni się to w niedługim czasie, bynajmniej mam taką nadzieję.
Oby to z tymi chodami to była prawda:-D:-D:-D:-D:-D:-DWiktoria avatarek z cyckami pierwsza klasa:-D:-D:-DJa też miałam naleśniki ,to telepatia:-D:-D:-D z czekoladą i konfiturą różaną -uwielbiam ,bo barszcz biały miałam z wczoraj tylko w śladowych ilościach i musiałam coś na sybko dorobić:tak:Idę na podwórko do m wypijemy sobie piwko:tak:
 
reklama
Witam
My juz po wypadzie nad woda:tak::tak::tak:Było super,upał jak nic:tak::tak::tak:
Juz wiecej dzisiaj nie wychodzimy bo trzeba cos w domu wreszcie zrobic;-)
Zaraz zjemy rosolek i zaczne sprzatanie:-)

Witam nowa mamusie:-)
 
Do góry