reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
witam i witam nowe mamusie :-D ja tylko na chwilke zameldowac sie bo lece bo gotuje ogorkową i nalesniki z serm mam robic a jutro caly dzień mnie nie będzie jedziemy do teściow żeby dzieciaki sie wylataly :tak::-D
Yzii ja jestem mamą x3 i jest jeszcze Malinka i Dowikla też x3 pewnie o kims zapomniałam ale wystrczy popatrzec na suwaczki :tak::-D na razie e-ciocie ;-):-p:-D naleśniki wzywają :rofl2:
 
witam i witam nowe mamusie :-D ja tylko na chwilke zameldowac sie bo lece bo gotuje ogorkową i nalesniki z serm mam robic a jutro caly dzień mnie nie będzie jedziemy do teściow żeby dzieciaki sie wylataly :tak::-D
Yzii ja jestem mamą x3 i jest jeszcze Malinka i Dowikla też x3 pewnie o kims zapomniałam ale wystrczy popatrzec na suwaczki :tak::-D na razie e-ciocie ;-):-p:-D naleśniki wzywają :rofl2:
Witaj Joanna ale mi smaka zrobiłaś na te naleśniki.
 
Greti :)
tak z Lodzi...nie bardzo lubię bo jest brudna,a le niedługo się wyprowadzę na wieś(tj. ze wsi na wieś) ale do własnego domu :)
a Ty gdzie teraz mieszkasz?
 
witajcie dziewczyny troche mnie nie bylo ale zalatana bylam
namnozylo mi sie klientek na tipsiorki potem goscie i zero dojsvia do kompa
tu jakis wypad ehhh
no a zaraz jedziemy na grila ze znajomymi ale korzystam ze maly jeszzce spi a moj m odszedl od kompa...
moze uda mi sie troche nadrobic :-D
 
raczej nie nadrobie bo maly ie obudzil i dzwonili ze mamy juz schodzic wiec musze ubrac malrgo i spadam
jak dam rade to zjarze wieczorem ale to musimy dzis nie miec gosci... ;-)
 
reklama
Greti ;) o Tobie to wiedziałam-w sensie ze z suwaczka i ze masz bliźniaki :)...chyba muszę sie wbić w tłum i o kolejnego potomka postarać :)
 
Do góry