reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

300 km-musisz mieć chody na górze :-) moja mieszka za ścianą, ale zmieni się to w niedługim czasie, bynajmniej mam taką nadzieję.
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!
Zostałam wywołana do tablicy przez Wiktorię :-D
Nie odzywam się, bo doszłam do wniosku, że to nie ma sensu jak i tak nie mogę za wami nadążyć.
Jestem w stanie zaglądać do was raz-dwa razy w ciągu dnia i ewentualnie nadrobić ostatnich kila stron, a wy piszecie kilkanaście :-)
Cały czas piszę tak na wyrywki. Wkurza mnie to. Piszcie mniej ;-):rofl2:

U mnie wszystko w porządku. Dzień podobny do dnia. Dzieci na szczęście zdrowe. Jesteśmy po drugiej szczepionce na kleszcze, teraz następna dopiero za rok. No i cóż nic wielkiego się nie dzieje.

dowikla cudne masz dzieciaki :tak:

P.S. Nawet nie myślałam, że tak się za wami stęskniłam :rolleyes:
A co do tablicy i już :-D:laugh2::laugh2:Miło cie widziec a co do pisania mniej to chyba nie możliwe:laugh2::laugh2:
 
Widzę, że w większości to jesteście mamami podwójnymi :) A nawet trzy pociechy są-chylę czoła :)
Powiedzcie/napiszcie mi co to za zdjęcia się pokazują w prawym górnym rogu? sztuk 3...
 
Będę kupować popsute monitory LCD, naprawiać i sprzedawać...juz się tym zajmuje, ale bardziej jako hobby. A ze mam szanse na pieniądze z dotacji to może się lepiej rozwinie.
 
reklama
Do góry