reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wszystkiego najlepszego dla Gabi.
Nio to widze że jestem królikiem doświadczalnym:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dja już wszystko zrobiłam teraz chwile odpocząć a później dzieci pokąpać no i po sobocie:szok::szok:
Joanna a masz konto na naszej klasie bo chyba cie nie mam w znajomych.
 
Ostatnia edycja:
JOANNA
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA GABRYSI
Cholercia a ja dopiero teraz jestem.Ale mam wnerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Od rana nie nie dzialal mi laptop.Na poczatku moglam go wlaczyc i pisalam posty ale lapal mi zawiechy.Teraz to nie moge go nawet wlaczyc bo naprawia mi sma cos z dyskiem.Oby zaczl dzialac bo:angry::angry::angry:
No i musialam pozyczyc od tesciowej,ktory tez ma jakies zawiechy brrr
Zaraz poczytam co napisalyscie
 
No to cioteczki za duzo nie napisalyscie:tak::tak::tak:
U nas tez sloneczko swieci i bylismy na spacerku do poludnia;-):-)
Dziewczynki pobawily sie nawet w piaskownicy i pobujaly na konikach:tak:
Dominik pobiegal sobie z kolega i jak wrocilismy to cala trojeczka poszla spac:tak:
A ja sobie umylam meble i troszke poprasowalam;-):-)
Milego popoludnia:-)
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA GABI .BUZIOLE
A u nas szaleństwa odchodzą.Oliwka spała 3,5 godz i tak musiałąm ja budzić bo nie chciała wstać,obudziłam ja na siłę,zjadłą obiadek a teraz ma tyle siły że dom roznosi :-D:-D:-D:-D:-D wulkan energii

 
Dziś w TV puszczają swietny film.Polecam wszystkim :tak::tak::tak::tak:
Troche późno,może dotrwam.
23.35 na Polsacie "Niewierna"
Warto obejrzeć :-):-):-):-):-)
 
Ja jestem znowu tylko na chwilke,bo moj laptop jeszcze nie dziala:crazy:i korzystam z laptopa tesciowej:no:
Trzymajcie kciuki zeby zaczal dzialac bo juz wariuje bez internetu:angry::angry::angry:
A jak nie zacznie dzialac to jutro musze go zawiesc do reklamacji:szok::wściekła/y:

Moje dziewczyny wypily dzisiaj po spaniu w dzien 120ml kaszki i pozniej zjadly ladnie caly obiadek:tak::tak::tak:
 
dziękujemy za życzenia wszystkie a może któraś skorzysta z prostego i szybkiego przepisu na szarlotke ;-)Przepis na tę szarlotkę jest bardzo prosty i szybki .Potrzeba : 3 szklanki mąki ,3 jajka,3 łyżeczki proszku do pieczenia ,3 szklanki cukru ,1 kostka masła,jabłka starte ew .[pokrojone w kostkę podduszone (ja dodaje kisiel na sam koniec )ja dziś piekłam z takimi jabłkami ze słoika z Lidla ,cynamon cukier waniliowy i oczywiście szykujemy blaszkę -smarujemy maslem i posypujemy bułka tartą TRZEBA wszystko zagniećś Ja robię tak że najpierw na stolnicę przesiewam mąkę potem daje cukier (można dac też puder ale mniej ) proszek do pieczenia i mieszam dodaje starte masło (najlepiej sie trze jak poleży w zamrażalce) lepiej zagnieśc potem jajka i szybciutko zagniatam 2/3 ciasta daje na spód na to uprazone jabłka posypuje cukrem waniliowym i obficie cynamonem bo lubimy i resztą ciasta przykrywam (można zrobić kratkę )moje dzieci lubią jeszcze z kruszonką i do piekarnika nagrzanego 160 st bo mój piekarnik dobrze grzeje a tak normalnie 180 st na 45 minut PYCHOTKA ;-)ja lubie na ciepło z bitą śmietana a to taka średniej wielkości blaszka jest dośc wysoki po upieczeniu .Do dzieła kobietki :-D mam konto na NK wysle namiary na pv ;-)
 
reklama
JOANNA
Ja bym chetnie skorzystala z przepisu ale mam popsuty piekarnik:no::no::no:
Ja tez poprosze namiary na nk;-):-)
Do mnie wlasnie zadzwonili znajomi i sa wdrodze na kawke:szok:
A ja nadal bez laptopa brrr-czuje sie prawie jak bez gaci
Zaraz wroci tesciowa i pewnie odbierze mi laptopa:rofl2::no:
Ciekawe co ja bede robila bez internetu:confused::crazy:
 
Do góry