reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam dziewczynki!!!
U mnie nocka spokojna. Kubek zasnął mi o 21.00 i obudził o 6.00 ale na szczęście zjadł i poszedł spać a ja razem z nim.
Ja jeszcze nie mam co myć ząbków bo ich nie ma :-):-):-)
A co do wibratorów to nie posiadam takiego ale mój facet powiedział że mi kupi bo podobno niewyżyta seksualnie jestem!!!!:-D:-D:-D:-D No co za facet to nie wiem ;-);-);-)
 
witam siię sobotnie:-D:-D:-D:-D
u nas twż za oknem wiosennie babcia poszła z antosiem na spacerek P z dziećmi sprząta a ja tylko zupke nastawiłam wyprasowałam i sie kuruje bo gardło boli maxymalnie i kaszel do tego doszedł:-:)-:)-:)-(
co do wibratora to mój przyjaciel juz to pisałam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D a może bardziej mojego P bo przynajmniej czasami może pospć:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Wiktoria więc przetestuj tą maść jak coś to też ją kupie :-)

A ja mam juz luzik.
Fajnie dzis na dworze,słoneczko czasem wychodzi to w tedy jest cieplusio.:tak:Bylismy na spacerze ponad 1,5 godz,Oliwka usnęłą mi na spacerze więc wróciłyśmy i spi dalej w wózku.Śpi juz 2 godz,dobrze jej się spi w chłodniejszym pomieszczeniu :tak:A ja zdązyłąm już wszystko ogarnąć,posprzątne,obiadek gotowy,skończyłam prasować i pościel przebrałąm nam i Oliwce.

A jutro jedziemy do teściów.JUz się nie mogę doczekać.
 
Witam się w to piękne sobotnie popołudnie:-D:-D:-D Teraz nawet słońce wyjrzało zza chmury bo od rana strasznie paskudnie, w taką pluchę dwa razy biegałam do sklepu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mój m ma w poniedziałek urodziny i jutro robię odświętny obiadek i coś słodkiego do kawusi:-D:-D:-D więc musiałam troche pobiegać po sklepie.
Obudzić się nie mogę, już nawet dwie kawki nie pomagają, chyba zrobię sobie trzecią, może mi serducho nie stanie:rofl2::rofl2::rofl2: bo oczy same mi się zamykają, ciśnienie niskie czy co?
Chcę posprzątać trochę ale przyszedł taki mój wujek pierdoła:baffled::baffled::baffled: i jakoś wyjść nie może a zbiera się od godziny, gada i gada już słuchać się nie da więc wyszłam, teraz moja mama tych pierdół słucha:-D
Miłego popołudnia i przyjemnego wieczora;-);-);-) może wpadnę wieczorkiem zobaczyć co się dzieje:tak::tak::-D:-D
 
Hej, my dzisiaj na spacerku odkryliśmy fajnego ciucha z rzeczami tylko dziecięcymi i wychaczyłam małej leginsy różowe - świetne hehe, oraz kurteczkę na wiosnę bo już ma być pogoda ponoć ładna
 
i Ja sie witam szarlotka w piekarniku Gabi śpi a ja mam chwilke Miała mGabi robic urodziny ale chora to nikogo nie zapraszałam zeby nie pozarazac innych :-( ale moze za tydzien bedzie torcik i goscie :-D milego odpoczynku sobotnio- niedzielnego ;-)
 
reklama
Gabi wszytskiego najlepszego​

ja juz mam czas dla siebie wsyztsko porobione wiec moge lezec i pachniec :))Laura w lozeczku, spacer zaliczony wiec luzikkkk:-)

Luna zazdroszcze Ci tego przyjaciela cholera ze tez nikt nie wpadl na ten pomysl.A moze na panienski mi ktora da:tak::-D


Joanna zapewne wspolnie spedzony czas to dla Gabi piekny prezencik :))

Agunia szczel jednego to Cie obudzi:rofl2:

Agnes ja tez dzis walczylam z posciela :))

Wiktoria testuj masc i daj znac jak sie spisuje.A ja gdzies czytalam o tej masci a nawet nie skojarzylam ze to moze byc ta cebulowa:rofl2:
 
Do góry