reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

U mnie też słonko się pokazało i normalnie z domu wyjdziemy niedługo:tak:tylko pranko skończę. Ja dziś nie muszę składac i prasowac bo odrazu do walizki wrzucam:-DBędę się później męczyc:tak:Za godzinkę na spacer potem obiadek i męża na imprezę wyprawię tzn. wygonię i chyba piwny wieczór zrobię;-):-DBo co innego skoro dzieci ze mną zostają:-D
 
reklama
Dzień dobry!

Ale jestem zła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: umyłam włosy i ....... suszarka mi się spaliła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: rety wyglądam jakby mi piorun w głowę strzelił :szok: muszę iść kupić nową :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo do ludzi się nie nadaję z taką naturalną fryzurą :no:

Kasira najlepsze życzonka dla Twojego męża :tak:

Lilitu witaj w gronie mam nie robiących nic :tak:;-) i pisz jak najczęściej:tak:

Aniab ja to już boję się czytać i słuchać co w tej służbie zdrowia się dzieje :szok: Właśnie miałam w poniedziałek spotkanie we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Transplantacji i jestem zszokowana :szok::szok::szok: tym jakie podejście mają lekarze do pacjentów. Całe życie człowiek płaci składki, a potem jak jest chory to idzie do lekarza prywatnie i płaci bo strach iść państwowo.
Superowe suwaczki!!!!!

Iwonka zobaczysz zaraz wszysko będzie dobrze z panem R.

A ja pranie odwaliłam wczoraj i dziś mam luzik.
 
kasira dla męża najlepsze życzonka
ablumen04md1.gif


lilitu witaj na naszym watku

sewa ja tez ostatnio miałam problem z suszarką, a musiałam szybko wysuszyć włosy, bo gdzies sie spieszyliśmy :no: ale moja jakoś sama doszła do siebie :-D i nadla działa

dzis chyba jakis dzień prania :-D bo ja tez już 2 pralki wstawiłam
 
czesc dziewczyny!!!!!!!

pewnie mnie nie znacie bo ostatnio tu nie zagladam niestety z braku czasu!
jestem mama siedzaca w domu z zamknietego watku. pisze w imieniu wszystkich dziewczyn. chcialabym rozjasnic wam nieco o zamknietym watku. powstal on kiedy bylo nas zaledwie kilka i wlasnie my mamy tam dostep. jestesmy bardzo zgranym gronem do tej pory nie myslalysmy o rozwinieciu. w tym tygodniu dolaczyly do nas 3 nowe mamusie z tego watku. na pewno niektore z was tez dostana dostep ale zrozumcie to musi potrwac! nie mozemy was wszystkich na chura dopuscic bo to juz nie bedzie zamkniety a my tam placzemy zalimy sie wiemy o sobie wiele i to jest takie wlasnie grono przyjacielskie. tam poza naszymy bardzo prywatnymi sprawami sa jeszcze tylko zdjecia naszych dzieciakow. kiedys byl problem bo zdjecia dzieci z bb byly kopiowane i kradzione na strony pedofilskie i miedzy innymi dlatego zrobilysmy zamkniety watek. i tak zostalo.
badzcie cierpliwe liczy sie na pewno staz no i nie chcemy miec konfliktow bo juz takowy byl z pewna mama ktora miala dostep. wiec jestesmy bardzo uwazne. jak wiecie pycha czesto pisze. my sie na nia w 100% zdajemy. ona bedzie miala w wiekszosci zdanie czy dac komus dostep czy nie.
prosze was nie naskakujcie na nas bo wszystkie jestemy dorosle. ja tez chcialabym miec dostep np do wrzesniowe ale wiem ze nie moge i nie mam do nich zalu. ten watek zostal przez nas stwozony i my mamy decydujace zdanie!
pozdrawiam goraco!!!!!!!
 
Dziewczyny, poproszę na wątku otwartym napiszcie, na jakich zasadach można dołączyć do wątku zamkniętego. Dostaje zapytania od nowych użytkowniczek waszego działu i nie potrafię im odpowiedzieć
pozdrawiam
aniaslu
a więc chciałbym wyjasnić
- nie mozemy na watek zamknięty przyjmowac wszystkich, bo wiele mam zaglada tu na otwarty 1-2 razy, przywita sie i potem znika,
- musimy was poznac, mielismy już na watku zamkniętym kolezanke, bardzo konfliktowa i zrobiło sie nieprzyjemnie, więc nie chciałybyśmy powtórki z rozrywki
- chodzi o to żeby przyjmowac osoby zaufane, które już długo sa na otwrtym i które jak dostaną dostęp to nie uciekną
- poczekajcie cierpliwie, a z czasem mam nadzieję, ze będzie nas na zamkniętym więcej, niedawno własnie doszły do nas 3 nowe dziewczyny, od razu napiszę które to, zeby nie było niedomówień: iwonka, cloe i Ewcia
-
nie chcemy na raz zapraszać więcej niż 2-3 dziewczyn ponieważ ciężko byłoby sie tak od razu pozanc, niektóre z nas po prostu nie mają codziennie czasu zeby zaglądac i miały by duże zaległości, same wiecie jak to jest, jak tu u nas ktos opuści 1 dzień i ile ma wtedy nadrabiania

nie chcemy nikogo urazić, mam nadzieję ze sie nie obrazicie, że nie chcemy ot tak od razu wszystkich przyjowac, jak macie jakieś pytania i watpliwości to proszę piszcie,
 
reklama
Witam, ja dopiero teraz.
Dobrze,że nic się poważnego nie stało po spotkaniu z tirem.
Kasiara wszystkiego naj naj dla męża.

A co do zamkniętego to ja tam zła nie jestem na was bo i nie ma na co,wiem co to zamknięty i popieram was.O kradzieżach zdięć też słyszałam.Ja tam cierpliwie poczekam na swoją kolej:yes:może mnie dopuścicie,ja tam cierpliwa jestem:-):-).A zresztą tu też się dużo dzieje tylko fotki jakoś niechętnie wklejam.
 
Do góry