reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja ogladam z dzieciakami Gremlinki na tvn 7:tak::tak::tak:Bardzo podoba Im sie gizmo:tak::tak::tak:
Zaraz M zrobi jajecznice z pomidorkiem i mlodzi pojda do spania:-)
A mnie dzisiaj wszystko boli a najbardziej kregosłup:no:Chyba przez ta popierniczona pogode:no::wściekła/y:
 
reklama
witam
meldyuje ze jestem;)
wyobrazcie sobie ze u mnie juz wszyscuy spai a ja juz po prysznicu:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
bnoc miala nieciekawa-mala sie przebudzial po 3 z placzem,sama nie wiedziala czego chce,ani jesc ani pic,ani tulic,wzilam ja do nas do lozka,p zaraz wstawal do pracy,przysypiala na chwile z butelka w reku a zaraz plakala,nie chciala mi oddac butelki dopiero p oddala:rofl2:
usnela.
obudzial sie o 5 znowu wyla,potem sie juz obudzial
zaraz sie obudzial Paulina i chciala bawic sie z kotem:szok::szok::szok::szok:
wszytsko przez to ze o tej porze juz jasno.potem chciala bajki ogladac.Weronika sie rozbudzial i lazila po mnie i po Paulinie(bo tez do mnie przlazla do lozka,a p juz byl w pracy).mala tak lazila na zmaine placzac po mnie do 7 prawie:szok::szok::szok::szok::szok:potem jak przysnela tp Paulina chciala i bajke i z kotem sie bawic.no ale jak to male bydle dopiero zasnea.ja zaczelam tez przysypiac to co chwile Paualine mnie pytala czy moze tv wlaczyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i w koncu mala wstala po 8 wzielay kota w obroty a ja probowlaam jeszcze zlapac zoltko,ale z marnym skutkiem
potem polecialysmy an procesje z moimi rodzicami,bylo cieplo ale niebo zach,murzone takimi lekkimi cienkimi chmurami,ktore ok.14 calkiem poszly i bylo blekitne niebo i upalnie.
a ze moj tata mial dzis urodziny to bylisy na grillu.wrocilismy po 19 bo juz burza szla.szybkie mycie rodzinki,ja pozmywlaam ,wzielam prysznic i burza poszla poki co:-)

a Paulina to od 5 wcale nie spala

ide czytac
 
Moja Gabi tez wczesniej dzis wstała o 6 i nie spi caly dzien tyko juz o 20 idzie spac

Asia wiesz 6.00 a 4.30 to jest róznica,jak wstane o 6.00 to jeszcze funkcjonuje ale jak mam wstac po 4.00 to już nie kuman w ogóle :no::no::no::no::no:
Agnes widze ze tez mialas wesola noc,zrestza nietylko my dwie


Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!
Beatka wspolczuje,pewnie ze lpeij gdyby babcia dozyla slubu,ale w niebie bedzie jej lepiej.


dzien dobry kochane ;-) jak tam dzionek mija???
dzis w PL swieto wiec wszyscy pewnie na swiatecznych kawusiach ;-)
pozdrawiams serdecznie:-)
witam nowa mame


Dziewczyny w poniedziałek jak byłam na kontroli z Leną to lekarka powiedziała że juz jest ok otóż g.. prawda mała nadal mi kaszle smarka i ryczy cały czas :baffled:
zaliczyłam tam dwie lekarki i więcej pediatrów nie ma w tym ośrodku a normalnie konowały jak nic :no:
Mlenka a jakie leki mala dostaje?przeszlo jej to ucho?


hihi witam serdecznie ja tu od wczoraj wiec dopiero zaczynam ale napewno zagoszcze tu na dluzej ;-);-)
to sie szybko wkrecaj bo nie dazysz:-)


oj skad ja znam takie tematy... ja przez 3 miesiace chodzilam od lekarza do lekarza z moim malym zeby IM wytlumaczyc ze to co ma na sobie to nie jakas sobie tam egzema a uczulenie na bialko.... tez przeszlam pieklo zanim sie doprosilam odpowiedniego mleczka itd...a najbardziej ucierpial na tym Kacper:-( ale tu na wyspach niestety tak wyglada sluzba zdrowia... TY sama musisz powiedziec lekarzowi co ci jest i CO na to chcesz:no: smiech na sali:angry::angry:
myslaamm ze tylko w PL jest tak zle ze sluzba zdroiwa:szok::szok::szok:


Ja nie mam za bardzo czasu wejśc na kompa póki co:baffled:

Zamówiłam dziisaj router mam nadzieje że w poniedziałek najpóźniej mi go wyślą i że szybko dotrze to będę miała na lapku neta i święty spokój:sorry::sorry::sorry::sorry::-D
Wczoraj zrobiłam sobie szczawiową z jajeczkiem, mniam, mniam, wszyscy sie zajadali, ani grama nie zostało:szok::-D

A dzisiaj rosołek kluseczki surówka z kapustki pekińskiej i udka z kurczaka z PIEKARNIKA:-D oj jaki prestiż:-D 3 lata nie miałam piekarnika:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

prawdziwe szalenstwo:-):-):-)
widze ze nowe miejsce sluzy waszemu zwiazkowi:-):-):-)




dlatego jak jeszcze mieszkałam w poznaniu to z Laurą nie chodziłam już do ośrodka zdrowia jak cos jej było to moja kolerzanka internistka przyjeżdżała do nas zbadac Laurę i przy okazji na kawe i ploty chociaz mówiła że nie jest pediatrą to ja i tak wolałam żeby ona prowadziła mi Laurę do ośrodka też chodziłam nieoficjalnie do niej z młoda bo jej ufałam a tutaj bardzo mi jej brakuje zauwazyłam ,że w ogóle w warszawie trudno o dborego lekarza

a mi kuźwa jeszcze z przeziębienia wyszła mega febra( zino czy jak kto to nazywa) i mam teraz trzecią wargę :baffled:

Chcielismy gdzies sobie pojechac za miasto ale Lena tak kiepsko wygląda ,że niestety ale trzeba odpuścić a jutro z powrotem do lekarza
a tak pozytywnie to
od tygodnia L gotuje więc kobietki duży sukces :-D
u nas to sie mowi na to zimno.ale tak faktycznie to jest opryszczka-dzieki ze ja nie zlapalam nigdy tego wirusa i nigdy nie mialam i obym jie maila


moje dzieci na weekend pojechały nad morze dziadziuś wczoraj po nich przyjechał...więc odpoczywam od nich...a antek przechodzi sam siebie budzi się w nocy po 15vrazy padamy na twarz...chyba zęby mu idą górne już mam dosyć......
Malina-jak moja Weronika tak sie budzial tez co godzien to myslalam ze moze pic ,ze zeby itd.ale okazywalo sie ze ona byla glodna poprostu!!!!!!!!!!!!ale wystarczylo ze zrobilam jej oszukane mleko-czyli bardzo rzadkie oby smak mleka mialo(2miarki mleka i 2 miarki kaszki na 180ml wody) i skonczyluy sie nocne pobudki!ja wiem ze prochnica itd,ale jak ci dziecko wyje w nieboglosy bo glodne to i Ty sie meczysz i dziecko.
sprobuj-moze to glod!



Oliwka już wykapana,zjadła kaszkę i ogląda teraz już wieczorynkę :tak::tak::tak::tak:

Oliwka zjadła dziś pierwszy raz frytki,nigdy nie chciała ich nawet dotknąć a dziś spróbowała i tak się zajadała i mówiła cały czas mniam mniam :-D:-D:-D:-D:-D
moja tpo frytki,placki ziemniaczane,gofry wcina az jej sie uszy trzesa:-):-):-)
ostatnio opanowala slowo"dziadzia",ale wymawia jej smiesznie po rusku takie odzdzielne "dz" i "i".ktora sie uczyla to wie jak to sie wymawia:-)


Na TV2 o 20.35 jest dzis bardzo fajny film "dlaczego nie" czekam na niego z niecierpliwością.nie oglądałam ale słyszałam ze super i zawsze chciałam go obejrzeć :tak::tak::tak::-)
a ja skoncze ogladac"Wyznania zakupoholiczki" bo wczoraj juz nie dalam rady


kurczę no nie wierzę,nikogo nie ma :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
coraz częściej tu zaczynaja sie robic pustki :tak::tak::tak::tak::tak:
oj jak tu weszlam to calkiem pst bylo:szok::szok::szok::szok:


Witaj ANABUBKA
Wspolczuje Tobie nocki:no::no::no:
Ale zazdroszcze tego blekitnego nieba i upału:tak::tak::tak:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TATY:tak::tak::tak:
dzieki:-)
 
a to moja kicia-ma biale bikini,bialy stanik i apaszke:-):-):-):-):-):-)
 

Załączniki

  • DSC00036.jpg
    DSC00036.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC00037.jpg
    DSC00037.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC00038.jpg
    DSC00038.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 17
Moja trojca jeszcze nie spi:no:M nie zrobil jajecznicy bo jebnał focha,wiec wstawilam sobie jajka i zjem sobie na chlebie:tak::tak::tak:
Zimno w tej chacie jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Mam lekko uchylone okno a wieje mi tak ze szok:szok::szok::szok::szok::no:
 
reklama
Do góry