reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ania a co dajecie na prezent na komunię?ja mam za rok komunie i chcrzesnicy i nie wiem ile kaski dać?orientujecie sie ile teraz się daje na taka okazję?:confused:
Mój mąż był teraz na komuni swojego chrzesniaka i kupiiśmy mu kamerę, bo bardzo interesuje fotografią i uwiecznianiem wydarzeń rodzinnych.
Podobno prezent bardzo trafiony, a to jest najważniejsze.
Kosztowała 166 Euro, ale to był prezent od obojga rodziców chrzestnych + chrzesta nalegała, żeby jeszcze dołożyć kasę, co ja uważam, ze nie było potrzebne, ale w końcu mały dostał tą kamerę + 300 zł.
 
moje dzieci owalą mnie kiedyś na łopatki albo zaprowadzą do wariatkowa....
siedzą sobie w kuchni i jedzą obiad...
julka-ale fajnie obiad na talerzu pod buźkę podany...
adam-no i co tak zacieszasz???
j-no bo lubię jak mama taki dobry obiadek poda...
a- ty się nie ciesz kiedyś sama będziesz musiała taki obiad dla męża gotować i sprzątać i myć gary i prać i prasować......
j- a właśnie że nie...
a-a właśnie że tak...
j-nie bo ja będe miała służbę...
a- taaaaa takie rzeczy to tylko w erze:-Dno i w tych twoich bajkach...
j-to zostanę zakonnicą one to mają klawo albo nie zostanę dziwką!!!!
a-co ty wariatko mówisz ty wiesz kto to jest dziwka!!!!!?????
j- no pewnie że wiem dziwka to dziewczyna co nie ma dzieci i męża więc nie musi sprzątać gotować no bo komu????
powiem wam wymiękam idę do wariatkowa sama na wczasy a co odpoczne:-D:-D
normalnie padam ze śmiechu:-D:-D:-D:-D:-D:-D niezłe mają teksty
klaszczące_dłonie.gif

macie pozdrowienia od madziulinataszy:tak::tak:dzisiaj tyra w pracy....
a i moje kochanie pożyczyło klucz i naprawiło kabelek od neta a wiecie co powiedział jak too zrobił......."proszę kochanie bo ty bez tych swoich bb psiapsiółek zwariujesz z nami w domu a to nam na dobre nie wyjdzie":-D:-D
th_escapejar2.gif
żeby tak mój m był tak wyrozumiały gdy ja siedzę na bb:-:)-:)-:)-(
Witam!!

Pogoda jakaś taka ble :baffled: Kuba wykąpany i udaremnia sobie drzemkę a ja po nauce. Dopiero dzisiaj usiadłam do polaka na poniedziałek i wiecie co? Nauczyłam się wszystkiego w półtorej godziny hehe :-D:-D ciekawe czy jutro będę coś pamiętać ;-);-) Ach jutro mam gości, od kilku lat ich nie widziałam, z niemiec przyjadą :-):-)

Jakoś spokojna jestem o ten polski, na razie. Zobaczymy co będzie za dwa dni ;-);-)
widzę, że matura to dla Ciebie luzik, tak trzymaj a wszystko pójdzie dobrze
ok.gif

dziewczyny próbuję wkleic te emotikonki i wychodzi mi wielkie g...... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak wy to robicie???????????? zaraz sie wkurzę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
zajrzyj na tą stronkę, którą podawałam wcześniej i kopiuj-wklej
czry-mary i już jest
alladyn.gif
 
Mój mąż był teraz na komuni swojego chrzesniaka i kupiiśmy mu kamerę, bo bardzo interesuje fotografią i uwiecznianiem wydarzeń rodzinnych.
Podobno prezent bardzo trafiony, a to jest najważniejsze.
Kosztowała 166 Euro, ale to był prezent od obojga rodziców chrzestnych + chrzesta nalegała, żeby jeszcze dołożyć kasę, co ja uważam, ze nie było potrzebne, ale w końcu mały dostał tą kamerę + 300 zł.

no to w sumie dostał tak jakby prezent ok 1000zł.
no trochę dużo.nie wiem czy ja będę w stanie tyle dać chrześnicy sama jedna,chyba raczej nie.tak sobie myślałam skoro ta komunia jest za rok to co miesiąc będę odkładać parę groszy do koperty na ten cel i sie uzbiera ładna sumka.
 
reklama
Do góry