reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Novaczka - trzymam kciuki, żeby nie było żadnych przykrych skutków ubocznych :tak: Pisz wszystko co sie dzieje, może to mnie uspokoi ;-)

No i moje najszczersze, choć spóźnione życzenia urodzinowe dla córci!!!

Iwonka - pisałaś w weekend, że niedługo planujesz się o kolejnego maluszka starać, powiedz kiedy ? ;-)
 
reklama
I jeszcze inne ciekawe pomysły.. choć nie z dzisiaj
Mnie się najbardziej podoba jak pokazuje tatusiowi jaka bielizne chiałaby zamiast pampersa.. ;-):-D
 
Ale super fotunie:yes:
Victor też wszystko mi z szafek wyciąga.
Oj spadam bo pewnie pranie mi się już skończyło i zaraz mężuś wraca:yes:
 
U NAS wiosna odeszla w sumie przez szum deszczu przebija sie jakies ptasi spiew ale rzadko dlaczego sie popsulo tak pieknie wczoraj grzało:dry:

dziewczyny piekne wklejacie fotki mam nadzieje ze nie gniewacie sie ze ja nie wklejam ale za to serdecznie was zapraszam na blogasek na ktorym mozecie obejzec fotki emi i poczytac co u nas nowego:tak:www.emi,fotobaby.pl mam link tez w podpisie wiec zagladajcie kiedy chcecie
 
Kasiula, ja też chciałabym założyć Martyni stronkę z fotkami, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.:no: Doradzisz coś?:confused:
 
JASNE
na stronie smyki.pl
można założyc super blog dla dziecka nie jest to trudne dalsze upiekszanie moze stwarzac klopot ale kwestia przyzwyczajenia i obejscia sie z tym wszystkim

polecam wszystkim mamusiom ktore maja chwile czasu na uzupełnianie bloga poniwaz dla mnie jest to przede wszystkim stronka dla rodzinki w polsce ale i bardzo miła pamiątka na lata :tak:
 
Cześć Dziewczyny,
dawno nie zaglądałam do Was,ale juz wszystko nadrobiłam.
My byliśmy na szczepieniu MMR z kacperkiem we wtorek.Niby wszystko w porządku oprócz tego że Kacper ma wysypkę.Calusienka buzka w czerwonych pryszczach.Dokładnie tak wygląda gdy zje coś z mleka/serek lub masło/Tylko buzia,reszta Kacperka jest OK.Smaruję mu dziubek tymi maściami które mam na jego skazę.powoli przechodzi.
Jestem przerażona tym co się dzieje u nas w Brzegu z tą cholerną SEPSĄ.Już któreś dziecko z kolei jest chore,wczoraj był pogrzeb tej dziewczynki która umarła na sepsę-tragedia w ciągu trzech dni nie masz dziecka.A nasze władze nic sobie z tego nie robią.Owszem będą szczepić dzieci ale od 11 lat i nie wiadomo dokładnie kiedy.Sprowadzają szczepionkę.A te młodsze to co -można spisać na straty!!!!!????
Lekarka tłumaczyła mi,że tylko te starsze będą szczepione bo to nastolatki się obcałowują i palą jednego papierosa i takie tam dyrdymały.To dlaczego umarło kilkoro szesciolatków.Też paliły jednego papierosa?Q..a mać,szok.
Najgorsze,że nie wiem czy mogę teraz zaszczepić Kacperka.Ponoć nie-trzeba odczekać 6 tygodni.Jeden lekarz mówi ze nie a drugi że tak.Jestem w kropce.Jutro mój szwagier ma przywieżc szcepionki z Czech i nie wiem co mam robić.Chyba popadam w panikę i jak będę musiała czekać te 6 tygodni to oszaleję.Staramy się unikać kontaktu z ludzmi,na spacery chodziy tylko do parku,na kazdego kto do mnie podchodzi patrzę jak na potencjalnego nosiciela.Małemu mierzę temperaturę co godzinę.HORROR

Z tego wszystkiego nawet nie myślę o tym naszym wyjezdzie na Święta do Karpacza.Tak się cieszyłam na ten wyjazd,a teraz co...
Niech to wszystko szlaq trafi
 
Donatella Jak dobrze Cie rozumiem co przezywasz:-:)-:)-(Ja tez ta szczepionke sciagam z Czech:tak:Dzis mowili o podejrzeniu kolejnego przypadku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:W ilu panstwach np pneumokoki sa w szczepieniu obowiazkowym,tam nikt nie debatuje czy szczepic czy nie,dla nich to jest normalna decyzja.U nas jest to "nowosc" i sa rozne poglady i opinie jak z reszta na wszystko co nowe.

Novaczka Zdjecia super a Martynka wie co ladne:tak::-):-):-):-):-)

Mam nowy(uzywany) monitor.I fajowo sie teraz patrzy i taki duuzy:tak::-)
U nas dzis wiatrzysko,ale sloneczko caly dzionek swieci:cool2:Jutro ide do kolezanki co ma dwoje dzieci na plotki i winko:-p:-p:-p:-pPozniej po pracy Robert po nas przyjdzie:tak:

Leika Plany sa na czerwiec,lipiec aby na wiosne bylo rodzenstwo:happy:

Ciekawe ile moje dziecko dzis wytrzyma bo w dzien spala tylko pol godziny:szok:
 
reklama
Do góry