reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam mamuśki:-):-)
Nie odzywałam się ponieważ była u mnie moja siostra i na kompa czasu zabrakło, w czwartek już wylatuje z Polski więc ostatni raz musiałyśmy się porządnie wygadać:tak::tak::tak:
A co u nas? Maja w środę została cofnięta z przedszkola do domu, pani zadzwoniła i godz.9 rano żeby po nią przyjść bo ciągle chce siusiu robić, myślałam już że to zapalenie pęcherza, ale okazało się przeziębieniem i do dzisiaj siedziała w domu. Ja też od środy zaziębiona na maksa, nic mi nie pomaga i przejść po samodzielnym leczeniu nie chce więc jutro zmykam ze sobą do lekarza. Na weekend pojechaliśmy wszyscy do mojej mamy a od dzisiaj pora wracać do naszej rzeczywistości
 
reklama
Witam
Mlody w szkole,dziewczynki spia:tak::tak::tak:A mi sie nic nie chce:no:Polozylabym sie ,ale jak usna to tak szybko nie wstane a na 10 ide do Dominika do szkoly:tak::tak::tak:
Pogoda znowu fajna,bo od rana tylko sloneczko:-):tak:
 
Wczoraj babcia z dziadkiem zaszaleli i kupili niuni konika
Oraz zdjecia Oliwki w smiesznej fryzurce :-)

Zobacz załącznik 182498

Zobacz załącznik 182499

Zobacz załącznik 182500

Zobacz załącznik 182501
Świetne fotki, mała zadowolona, póki nie spadła? Bo cos chyba płacze, czy to fryzjer tak na nią diała?


Dziewczyna,macie coś takiego:eek:;-)?
Mój dostał cały plik tego w prezencie ślubnym od kumpla, hihi, no jakoś nie wykorzystał jeszcze...


Beata Ja bym się wściekła też na Twoim miejscu...
Mój mąż też kiedyś takie fotki miał-to mu skasowałam wszystkie :-D Na szczęście się nie wściekał za bardzo :-D
Dziewczyny, chyba warto najpierw porozmawiać. To najprawdoodobniej ma drugie dno:-(


MH wlasnia dlaczego jeszcze nie chrzciliscie?
Helenke tez tak pozno chrzciliscie?Choc moja oliwka miala 3 misiace i tydzien na chrzcie i to juz titaj u nas to podobno pozno :-)
My Wiki chrzciliśmy koło wielkanocy, więc miała 4 miesiące, też krzyczeli ze długo czekamy, ech, każdy mądry... Ja rozumiem jak dziecko chore, trzeba sie spieszyc....


Helenkę ochrzciliśmy jak miała pół roku :tak: Razem z naszym ślubem :-p

A Anike to chyba na Wielkanoc :eek: Mam jeszcze problem bo kandydatka na matkę chrzestną zaszła w ciąże ( te bliźniaki o których wam wspominałam ) a ona mieszka kawałek odemnie bo na śląsku, nie wiem czy będę ją ciągnąć z tym brzuchem przez pół Polski :eek::confused2:
O, bardzo fajny pomysł, chrzciny ze slubem, niestety moja bratowa chciala najzwyczajniej miec 2 impry, tylko kasy ne miała na to!
A co do chrzestnej ciezarnej, zabobon, który mnie aż mierzi.!


witajcie kochane

moje dzieci juz spia,p pojechal na noc do roboty wiec mam cisze i spokoj:-)
sobota minela pod znakiem prania i sprzatnia,pozniej bylam u mamy,a wieczorem ogladalismy z p film.dzis pospalismy do 10:-)pozniej zrobilamobiadek i po poludniu poszlam do mamy,wrocilysmy przed 20.
pogoda dzis taka sobie byla.moglby w koncu mroz scisnac.
Paulina i ja juz ok,czasami jeszcze jakis kaszel,ale nie grozny.Pauline jeszcez ze 2 dni w domu przetrzymam ze sie wzmocnila.tzn na dwor wychodzi ale do szkoly jeszcze nie pojdzie.
mala tylko nadla ma chrype,nie iwem od czego ale poza tym jest.
Miło czytać, że juz pomału dochodzicie do siebie, całe szczęście, bo jak sobie pomyślę o tych powikłaniach u AS, to aż strach co to z kaszlu może się porobić.


na Wielkanoc? to już chyba roczek będzie miała?:-p ja bym poczekała już na roczek:-p dwie imprezy za jednym razem:-p:-p:-p:-p
Kolejny super pomysł!!!


Oto wczorajsze foteczki
Ale zabawa! A jak grzecznie sie bawią. MOj akurcze niestety ma bardzo mały kontakt z dziecmi( tyle co na placu, ale co to za kontakt, kazdy sam sie bawi) i nie bardzo potrafi dzielic sie zabawkami, a od kilku dni zauwazylismy, ze na wszystko mówi MOJE. Jak powiem, tak specjalnie, ze moje, a nie jej, to płacz jakby ze skóry obdzierali.
 
Hej mamuski :-)
Nocka w miare :-)
Oliwka budzila sie tylko na smoka :-)
ANACONDA zdrowka :-)
MH dokladnie jesli chodzi o chrzestna w ciazy to zalez od punktu widzenia :-(
MEDEUSKA slusznie powiedziala Aby na roczek chrzest robic :-)
DOWIKLA jeju fajne zdjecia A powiem ci ze wpadlam w kompleksy BO JA PRZY TOBIE WYGLADAM JAK OBWIES JAK OSTATNIA KURA DOMOWA nie obrazajac tych ktore siedza w domu Bo ja sama siedze hihihi No ale normalnie LASKA Z CIEBIE AZ MILO POPATRZEC
Ja OD NIEDAWNA ZACZELAM O SIEBIE DBAC cZYLI MAKIJAZ LEKKI i jakis styl musze tez obrac hihi W koncu mama jestem I powiem wam ja sie zadko malowalam A teraz jak sie pomaluje codziennie rano to sie lepiej czuje :-)

Do lekarza dzis ide z Oli po skierowanie do laryngologa :-)
Ide zapodac nam sniadanko Do pozniej U mnie strasznie niemila pogoda :-(
 
u nas nawet ladnie za oknem, a ja po 12 bede usiala leciec do szpitala.
moja mama wziela wczoraj wiki di prababci, jak po nie pojechalismy to byla tam taka przyszywana ciotka, ona pracuje w szpitalu na neurologii z ta doktórka, co mam do niej isc. tylko ta wizyta nie jest na 100% pewna, bo ze skierowaniem PILNE! to si nie rejestruje tylko do niej idzie w dniu przyjecia i decyduje czy przyjmuje czy nie ( to najlepszy lekarz w powiacie wiec ma kolejke jak cholera). no i ta pseudociotka pojdzie z nia pogadac tylko musze jej zaniesc skierowanie i wyniki badan po wypadku. no...ale sie naklikalam, hihi
no i male zakupy, hihi na duze to juz nie ma, w tym tyg powinna byc wplata...
 
U nas też coś się chmurzy:crazy::crazy::crazy:
I chyba jednak dzisiaj pójdę do tego lekarza bo znowu mnie głowa zaczyna boleć, chyba to jakiś grypa a nie przeziębienie mnie dopadło:-:)-:)-(
 
Witajcie długo mnie nie było ale ciągle brak czasu.
od soboty nie szyje bo brat mi szykuje buty do szycia on tylko wieczorami sie tym zajmuje bo chodzi do pracy a chce mi więcej przywieź zeby ciągle nie jeździc.:tak:ale dzisiaj ma przyjechac:-):-):-)A tak to dzien za dniem ucieka,i tak postanowiłam wpas na chwilke.:cool2::tak:

A co na forum sie dzieje:eek:bo nic nie wiem a i przepraszam ze nie poczytam ale sporo tego:tak::szok:
 
DOMINIKU NASZ KOCHANY ROŚNIJ NA POCIECHĘ MAMY,TATY ORAZ SIÓSTR BO JUŻ JESTEŚ DUŻY ZUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Dominika Dowiklusi życzy Malinka z rodZINKĄ:happy::happy::happy:
 
reklama
Do góry