reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :)

Witam.
Synalowi we wrześniu stuknęła siódemka,tak więc czy mogę dołączyć?
Najstarszy syn z nieświętej trójcy synów,Anthony,Antosiek,zaręczony :cool2: od dwóch lat,fan filmów młodzieżowych,choleryk,cierpiący na głuchotę wybiórczą.W dodatku przekochany syn,bo jak się go poprosi to przypilnuje najmłodszego brata (w tym co pięć sekund trzeba mu przypominać,że miał się zająć bratem,a nie rysować* malować* oglądać bajki*wygłupiać się*....*niepotrzebne skreślić),nasz pierworodny,który nie znając tego słowa wykrzyczał nam w twarz,że on wcale nie chce być pierworodnym:rofl2:
Nie lubi się uczyć,kocha kucharzyć,nie cierpi grać w piłkę nożną,kocha karate,zakupoholik,przekochany syn swoich rodziców,Witajcie :-D
 
reklama
no bo się nie ujawniam ostatnio. lato mocno wyjazdowe, teraz nieco zmian w pracy, poza tym stronie od ludzi i tyle w skrócie;-)
 
Witam :-):-):-)
Jak ja nie cierpię tych krótkich szarych dni, normalnie depresja murowana :-p:-p:-p
Nie było mnie jakiś czas bo zmarła nam babcia i jakoś trudno było się po tym wszystkim pozbierać, ale nie ma innego wyjścia jak tylko wrócić do rzeczywistości
A co tam u Was?
 
widzę, że ruchu wielkiego na wątku już nie ma. dzieci dorastają, czasu brak, a może okrzepłyśmy tak w matkowaniu, że nie ma potrzeby pisać?
 
reklama
hej,ale dzis zimno u nas -10 teraz

szkoda,ze cicho wa watku
moze i przez to,ze i mlodzi okupuja kompa czy laptop;-);-)

robicie jakies ozdoby swiateczne z dziecmi???
bombki styropianowe, lańcuchy, pierniczki czy ozdoby z masy solnej???????????
my w tym roku ozdoby z masy solnej, wczoraj powycinane z foremek i na chwilke w piekarniku, a teraz mloda maluje, pozniej ozdobi brokatem troche
 
Do góry