reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Madzioszkaa- trądziku nie leczy się- tak powiedziała położna bo to "wyrzucanie" przez dziecko zbędnych hormonów i enzymów. Moja Hania też to ma. Jedyne co radziła położna to ograniczenie białka w diecie.
 
reklama
Madzioszkaa Hanik też to miała... samo zeszło...a co do wody to rozkopują wiśniową i Wyszyńskiego od leklerka... także może być kolorowo... korek w dodatku straszny przez to wszystko :/

stołu oczywiście nie przywieźli... wykręcali się, że zamówienie wyszło od nich w pon, więc może w czwartek przyjdzie... a ja nich nakichał... chciałam zrezygnować to nikt nie umiał wycofać mojej zaliczki... 4 osoby na kasie i kupa papierków, jeden czyta, drugi klepie na kompie a trzeci poprawia błędy, 4 stoi i twierdzi, że nie ma pojęcia o co tu chodzi...po czym uprzejmy pan stwierdził, że niepotrzebnie mi powiedział, że można wycofać zaliczkę, to stwierdziłam, że niepotrzebnie to mi mówił, że stół przyjdzie we wtorek :/ no i oczywiście ja jak to ja mu3siałam sobie popyskować ;) bo Wy mnie jeszcze od tej strony nie znacie ;) ale mnie tylko do urzędów wysyłać czy coś załatwić ;) zaszczekam każdego :p

Kase odebrałam pojechaliśmy kupić inny... tysiąc razy ładniejszy a co za tym idzie droższy :( i nasz tysiak zamiast na stół i 6 krzeseł starczył na stół i 2 krzesła :/ no ale trudno dokupię przy następnej wypłacie :)

w pracy mamy nową panią kierownik i zdecydowanie po minie widziałam, że nie podoba jej się, że chcę maksymalnie przedłużyć pobyt z dzieckiem... no ale to już jej problem...
 
Vii jak to? Co znaczy nie starczyło:D to ten stół z marmuru czy jak:D haha ja już miałam próbkę Twojej gadki, dziękuję nie chciałabym się z Tobą okłócać. :-p
 
no może nie z marmuru... nawet na taki z prawdziwego drewna nas nie było stać ;) wszystko mega drogie... stół 600 zł, krzesła 170 szt... a tam stół z 4 krzesłami kosztował 650 zł :/ no ale widać znaczną różnicę w wykonaniu...

co do kłótni to jakoś tak mam, że lubię ;) dzisiaj stoczyłam batalie w play'u ;) także jak trzeba kogoś zrypać to ja się piszę ;)
 
hejka! wpadam na chwilke po krotkiej nieobecnosci:)

e_v ja tam jem wszystko, w ogole sie nie ograniczam. nawet jak czasem malego brzuch boli to mi sie wydaje, ze raczej z innych powodow bo jest to z reguly nad ranem o jednej porze.

dobra nie pamietam co przeczytalam wiec ide spac
 
wstawać śpiochy :)

ja też jem wszystko ;) haha a Hanik je z butelki :p

mamy 9 godzin przerwy w jedzeniu... wstała, śmiała się gadała z zabawkami i tylko czekałam,aż będzie jeść wołać... przebrałam ją, a ona taka szczęśliwa, że jeździła po całym przewijaku ;) a teraz poszła spać bez jedzenia...

miłego dnia Babole :)
 
no ładnie...myślałam, że pierwsza się przywitam na bb a tu jak zaczęłam czytać...hehe naskrobałyście wczoraj!!!!
Mój szanowny M - powiedział, że musi dom wybudować na nasze spotkania hehehehehe - naprawdę dziękuję i cieszę się, że Was poznałam!!!!!!!!!!

E_V i Zawalka - dziewczyny ślicznie wyglądacie z brzuszkami:)
Vii - kobieto użycz mi swojej przebojowości na piątek jakby co:) albo wezmę Ciebie jako tajną broń...ja dziwnie czasem reaguję jak ktoś mnie zdenerwuje, bo zamiast coś odpyskować i znaleść odpowiednie słowa, to glut zatyka gardło i nie mogę nic wydusić a czasem by się przydało!!!!
Madzioszka - jak Beatka z tą wysypką?? mówisz że to jednak nie potówki? nie martw się...zejdzie na pewno....oby tylko chyba szorstkie się nie zrobiło, bo podobno wtedy można się jakieś alergii doszukiwać - ale wydaje mi się, że nie w tym przypadku:)

My jednak te kółka do wulkanizacji zaniesiemy...albo trzeba będzie kupić nowe;/ coś mi się wydaje, że jednak czas tutaj zadziałał ostro a to spuszczenie powietrza tylko w tym pomogło, bo może jak wózek sobie stał, kołą napompowane to się wszystko kupy trzymało, ale jak ktoś wykręcił wentylki i zeszło powietrze, po napompowaniu zruszyliśmy dętki i już po ptakach;/ może być, że po 3latach się zestarzały po prostu;/ więc ja póki nie będę miałą wózka na chodzie to nie za daleko zajdę, a chciałam co Leclerka bo podobno jakieś fajne promocje na letnie ubranka dla dzieci - a muszę Bartucha trochę wyposażyć, bo powyrastał z letnich koszulek itd.

edit.
Vii - bo jeszcze zagłodzisz na Hanulkę!!!! :szok: ale jak jeść nie woła....brzuszek odpoczywa! jejku nieziemska jest! na cycu się nie da;/ dziś w nocy chyba maks zaliczyłyśmy bo ponad 5godzin spała - a potem standard 2-2,5 do trzech godzin i mama jeeeeeeeeeeeeeeeeesc!!!!:)

aaaaa miałam napisać co z tym wychowawczym, ale widzę, że dziewczyny dużo CI już napisały i wszystko się zgadza - ja mam macierzyński od 12go kwietnia do 29go sierpnia włącznie - potem wniosek na 7dni przed ukończeniem o dodatkowe 2 tygodnie. Co do wychowawczego to trzeba zgłosić pracodawcy najpóźniej na dwa tygodnie przed ukończeniem albo macierzyńskiego, albo urlopu wypoczynkowego jeśli się go weźmie - ale chyba to już wiesz:)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,

u nas nic nowego, wczoraj zaliczyliśmy spacerek i kino. chciałam być miła i poszłam z mężem na męski film "thor" masakra jakaś :) no ale czego się nie robi dla mężczyzny ;) dziś też w sumie będę miłą żoną, bo najpierw standardowo będzie spacerek po pracy a potem meczyk.

No i dziś zostają kalendarzowe 2 miesiące do końca :) albo i mniej (to takie moje motto powtarzane za każdym razem jak ktoś pyta ile zostało ;))

Miłych spacerków
 
reklama
dzień dobry!

vii nie głoś Hanki nie będzie chudsza od B.:D a poważnie gratuluje przerwy. Czekam z utęsknieniem na takową:D

Martinni dziś jakby wysypki nie było wcale, tj ma ją na twarzy ale jest blada, wyczytałam na necie (tak wiem nie powinnam szperać:) ) że to może być trądzik niemowlęcy bo robi się jasny jak się ciałko ochłodzi i B. się sprawdziło. zobaczymy jak będzie dalej, przemyje jej sola fizjologiczną to i będę patrzeć co się dzieje.

W ogóle to jaj się coś poprzestawiało o 12 karmiłam na śpiocha tak spała że jej wypadała butla z buzi ale zjadła 100 ale o 5 ryk że głodna i zjadła 150:) teraz siedzi i sie na mnie gapi jak na jedzenie. Nie jestem za smakowita tylko jak jej to powiedzieć:>?

Miłego dnia kobitki!
 
Do góry