reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
hejka

nie moge tyle godzin i ja druga na podium:-)

oliwka - ja tez melduje sie z kawusią

reszta pobudka kawa stygnieeeeeeeeeeeeeeee!!!!
 
Ja się melduję z herbatką .

MARIAOLA nie znalazłam tej książki w bibliotece:sick: . Jak się ją ściąga ?????


SANDROS Glowa do góry . Wszystko będzie OK:tak: .

OLIWKA ja też wczoraj fatalnie się czułam :no: . I fizycznie i psychicznie . Staś narzekał że mam już baby blues . Wszystko mnie doprowadzało do płaczu :-( :sick: .
Dziś jest OK:tak: ;-) .

MARIAOLA moje mleczarnie oszalały:zawstydzona/y: :szok: :dry: ;-) .
 
shinue - to wszystko jest wytłumaczalne już końcóweczka:-)

Kubus teraz ogląda TELETUBISIE (nagrane) maż spi po nocce a ja ogólnie ogarniam mieszkanko i klikam na bb.
Król mnie wzywa przed swe oblicza więc zmykam.
Do południa kierunek Katowice IKEA:-)
 
Witajcie

Mi dzisiaj głowa pęka
icon_sad.gif
Emilka budzi sie w nocy tylko 1 raz,ale za to Wiki płacze przez połowe nocy
icon_sad.gif
wychodzi nastepny ząbek.Śniadanko zjedzone,to czas na sprzątanko i jak sie uda,to troszke pojezdzic na rowerku
icon_wink.gif
bo zbedne kg denerwują
icon_wink.gif


Sobota coraz blizej
icon_smile.gif
Urodzinki 30-ste Meza
icon_smile.gif


Chrzciny tydzien puzniej
icon_smile.gif
19 listopada o godz. 12.00
icon_smile.gif


Jak juz będzie po imprezkach,to odetchne z ulgą
icon_wink.gif
 
.hej hej.

.Kobitki wychodźcie dziś na spacerki bo to ponoć jeden dzien taki fajny,jutro już deszcze a pojutrze ochłodzenie i deszcze z śniegiem:dry:zabawiłam się w pogodynkę:rofl:.

.Lenka dalej katarek:baffled:.

.shinue https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...niczna-wersja-jezyk-niemowlat-tracy-hogg-389/ tu mozesz sciągnąć tą książkę;-).

.mokkate fajnie ze u was wszystko w porządku:rofl2:.

.oliwka można ściągnać ale to na jakiejś stronie ksiegarni,nie pamiętam już na jakiej ,moze wpisz ten tytuł w google:rolleyes2:.

.co z mamąboo:confused:.

.czarnulka hehe a myslałam ze to Emilka nie da ci pospać:laugh2:.

.kubusiowa
dzięki za wyrozumiałosć:-D.

.Miłej środy.





 
Emilcia jak idzie spac o 21 to pobótke na jedzonko robi tylko raz o 1-2 w nocy i wstaje około 6-7 taj jak Wikusia :-) Ale Wkuni wychodzą teraz czwureczki,i bardzoooo ją boli,mimo iz daje czopek.Ale pociszam sie ze za jakis czas jak wyjdą ząbki dziewczynkom,to nawet nie bede tego pamietała ;-)
 
reklama
hej !!

a ja zaś nadrobić nie umiem za Wami !! ale sie powtarzam !!!

Karolka !! no ten mój gizd nie przesypia ani 4 godz ciągle budzi sie co ok 3 godz :wściekła/y: kiedy to sie zmieni nie wiem dlatego myślałam ze Mokatka zdradzi mi ten sposób !!

do wieczorka !!
 
Do góry