reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.witam.

.Wczoraj popołudniu pojecałam do centrum katowic na drobne zakupy,Lenka została z tatą w domku:tak:,dawno nigdzie tak nie wyjeżdżałam sama,ze spokojnym sumieniem ze w domku ok:-).

shinue wszystkie myslałyśmy że się rozdwoiłaś:szok:;-)

olak miło znów cię widzieć,skzoda że tak rzadko,no ale czasem wiem co się u ciebie dzieje bo czytam twoje opisy na gg;-).Wszystkiego najlepszego dla Kordianka z okazji roczku!!!
iza fajne fotki:laugh2:

kubusiowa to się wam udało!!! musicie częściej jeździc na zakupy:cool2:

.Piję sobie właśnie kawę,niedawno zjadłam śniadanko:-).
 
reklama
Hejka!
Karolinka dziękuje za wszystkie komplementy :tak:

Karolinna to fajnie, że możesz już bez obaw gdzieś jechać i masz psychiczny komfort, że w domku ok. :tak: Fajnie tak na luzie pobuszować po sklepach co nie? Bez wózka itp. wiesz co mam na myśli;-)

Shinue podejrzewałam, że raczej się jeszcze nie rozdwoisz, a życzonka to tak na przyszłość i to niedaleką patrząc na Twój suwaczek ;-) :tak:


Karolcia została dziś na jakieś 1,5 godzinki z dziadkiem, a my z mamą byłyśmy na zakupkach :tak: Rysio w pracy :baffled: Kupiłam sobie w końcu butki na zimę, czapkę, szalik, rękawiczki i bluzkę na dzisiejsze urodzinki siostrzeńca, żeby jakoś wyglądać bo wszystkie fajne ciuszki mam za małe :-( a te większe to takie wyświechtane że hej :eek: Jestem bardzo zadowolona z zakupów a najważniejsze że kupiłam wszystko co chciałam i jeszcze kaska mi została :-D

Teraz dam małej zupkę, posprzątam troszkę a po 15 przyjedzie po mnie szwagier, możliwe że będziemy u nich nocować więc już tu dziś nie zajrze.
Papapa!
 
Witajcie dziewczyny ....

Ja dziś też dzień póki co zaliczam do udanych :-) Zamówiliśmy komodę i rogówkę do pokoju :cool2: Teraz tylko pozostaje czekać mi na dostawę we wtorek, tylko nie wiem który :dry:


Shinue ..... to trzymam kciuki, by dalej lekko szło ;-) A z tym drętwieniem kończyn to normalne, tak :confused:

Kubusiowa ..... ale fart ! też bym chętnie takie zakupy zrobiła :-)

Karolina, Iza ..... to się dziś zrelaksowałyście :-) Szoping zawsze poprawia humor :tak:
 
Wpadłam na chwile nie dam rady nadrobić waszych postów :zawstydzona/y: Jestem strasznie zmęczona :zawstydzona/y: Malutki jest kochany :-) ale strasznie dużo trzeba mu czasu poświęcać. Nie mam czasu nic kolo siebie zrobić dobrze, że mąż przez miesiac byl z nami to troszkę pomógł a co bedzie jak wróci we wtorek do pracy :zawstydzona/y: to już wogóle nawe obiadu nie ugotuję :zawstydzona/y: :-(
Jutro Kamilek ma chrzest i martwię się czy nie zmarznie w ubranku chrzcielnym a za bardzo nie mam co mu zarzucić ale jak bedzie tak paskudnie to włoże go do niebieskiego kombinezonu trudno - przecież musi byc mu cieplo prawda!!! Dobrze, ze mam wspaniałą mamę, która robi mi wszystkie zakąski na jutrzejszą imprezę. Bedziemy mieć 18 osób i zaczyna się od obiadu także roboty jest masa ale dzięki mojej mamusi wszystkie będzie zrobione tak jak trzeba bo ja nawet nie miałabym jak cokolwiek przygotować.

MariaOla- ja tez chciałabym dostać zdjęcia ab_sadura@interia.pl (przed sadura jest taka kreska _ ) Jak się czujesz???

Shine - korzystaj jeszcze z wolności bo jak urodzisz to możesz nie mieć na nic czasu ale mieć dziecko to jest wielkie szczęście :-) ;-) :tak: :-D Trzymam kciuki żeby wszystko poszło szybko i bezboleśnie ;-)

Iza- udanej imprezy :-) Wszystkiego najlepszego dla twojego siostrzeńca ;-)

Karolinna - to super, że wyrwalaś się troszkę sama z domu :-) ;-) :tak: :-D Ja ostatnio wyszlam tylko do spowiedzi nie bylo mnie tylko 30 min a jak wrocilam to Kamilek już plakał i domagal się piersi :-)

Niewiem kiedy zaś wpadnę ale myślę, że pamiętacie o mnie ;-) i nie zapomnicie ;-)

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i ucalowania do wszystkich dzieciaczków :-)
 
Baśka .... Ukochaj Kamilka, przed jutrzejszym ważnym dniem. Może być dumny z takiej troskliwej mamusi :-)
A co do ubrania to ja bym jednak ubrała kombinezon, a szatkę możesz przeciesz położyć na górze. Zresztą nie to w tym wszystkim najważniejsze, prawda ;-)
Czuję się ogólnie dobrze, maleństwo rośnie i się rozpycha na wszystkie strony, chyba zaczyna sie robić ciasno i nie można pływać, więc się nudzi ;-) Samopoczucie też niczego sobie, choć czasem jakiś dreszczyk mnie przechodzi na myśl zbliżającego się porodu. Pewnie dam radę, skoro tyle kobiet przede mną sobie poradziła .... lecz to raczej lęk przed nieznanym :baffled:
Fotki oczywiście już do ciebie powędrowały :happy: Trzymaj się cieplutko
 
Ale poszalałyście z zakupami .


dzięki za słowa otuchy , przydadzą się .

Ja dzisiaj złożyłam łóżeczko (to teras poczekam dwa tygodnie:dry: na lokatora )
BAŚA nie przejmuj się kolorami tylko patrz żeby dziecku było ciepło . Jak komuś coś nie będzie pasiło to jego problem .

Ja też będe chrzciła w zimie i już jestem zła :wściekła/y: . Wolała bym na wiosnę i połączyć to z moim ślubem . Ale to chyba nie przejdzie .:no: :no:

MARIAOLA ja wczoraj spanikowałam ale potem poczytałam i jakoś znowu mi te nerwy przeszły , Wszystko przedemną :baffled: :baffled: :baffled: .
 
hejka

.baska
wow,czekam na zdjęcia z jutrzejszego wielkiego dnia Kamilka:tak:,na pewno wszystko się uda.

.iza miłej dżamprezki dziś:-D ,żeby Karolcia się spisała na medal ,ale na pewno tak bedzie:tak:.

.shiune u nas chrzest małej był w maju a urodziła się w grudniu więc i wy mozecie poczekać:tak:,chyba ze rodzina was goni.

.mariaola te oczekiwanie na zakupy:cool2:i to kiedy już przyjdzie ta przesyłka,domyślam się ze aż przebierasz nóżkami na wtorek;-).

.Miłego wieczoru w sobotę!.
 
witam wieczorkiem głowa mi peka cały dzien chyba ciśnienie:wściekła/y:
basiu niema jak z mamusiami są nie zawodne:-)czekam tez na zdiecia i zyczymy udanej imprezki;-)
karolina co fajnego kupiłaś w sklepie:-) my tez chrzciliśmy jak mała miała 3,5 miesiąca i to juz było wielkie niewiadomo co ze tak póżno ,u nas w koło ludzie to zaraz jak malec sie urodzi 2 tygodnie albo miesiąc ma to do chrztu .Mie tez goniła rodzinka gdyby nie to to bym chrzciła jak Oliwia skończyła by rok:tak:
 
Witam wieczorem!!!:happy:

Mój mąż od niepamiętnych czasów miał dziś wolne, więc pojechaliśmy poprzymierzać Martynkę do fotelików samochodowych (czeka nas niedługo ten zakup) Wróciliśmy optymistycznie nastawieni. Pan sprzedawca pouczył nas, że absolutnie nie poleca wozić dziecka w większym foteliku jeśli nie waży jeszcze 9 kilo, więc okazało sie , że mamy trochę czasu:happy: na myślenie. Tym bardziej, że mamy jeszcze większy mętlik w głowie niż przed oglądaniem...:crazy: :oo:
Poza tym rodzinna narada na temat "Jak zmniejszyć ilość zajęć Darii, aby odzyskała trochę czasu" zakończyła się totalną klapą :-D . Z niczego nie zrezygnowano (brak jednomyslności) a dodano 2 zajęcia w domu:-) :tak:

Pozdrawiam i życzę miłych chwil w gronie rodzinnym i na uroczystościach.
 
reklama
.oliwka byłam za prezentem dla znajomej bo bylismy dziś u niej na przyjęciu urodzinowym:tak:.

.mokkate to macie trochę czasu jeszcze z fotelikiem,ja mam czasu pół kilo z Lenką;-).A z czego chciała zrezygnowac Daria:confused:.

.Mój małżonek własnie poszedł do nocnego po coca-colę,ochotę mam wielką;-).

.dobranoc.
 
Do góry