reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej ja w domku
dziś nie było już tak wesoło. odniosłam wrażenie, że koleżance nie odpowiada to, że potrafię sama wszystko zaksięgować i tylko trzeba mi pierwszy raz pokazać na programie. dziwne to takie.....
 
reklama
shiune mi odpadał dzien przed i w ten sam dzien ,jak wody beda ci odchodzic albo skurcze bedziesz miec to idz po co maja cie trzymac na patologi;-)szkoda nerwów;-)
 
Też tak myślałam . Wcale mi się nie uśmiecha leżeć tam i czekać Bóg wie na co .
Jeszcze się na Pietrzykową nadzieję i po co mi to;-) .

Ciekawe co na to Staś :-D :-) ?Jeszcze go nie ma z pracy .



KAŚKA nie martw się . Są zaskoczone . Wkrótce się do Ciebie przekonają .
U nas w pracy jest duża rotacja personelu i przychodzą takie orły że jak przychodzi ktoś normalny to się wierzyć nie chce :no: :eek: ;-) .
Może u Ciebie jest to samo .
 
O boże Pietrzykowa ,czy ktoś jeszcze do niej chodzi:szok: tAK Jeszcze mozesz pochodzoc bez tego czopu z tydzien .To dobze ze sie nie zaczeło jak niema twojego męszczyzny;-)
 
witam wieczorkiem

cóz to za akcja przedorodowa:szok: shinue jestes jeszcze 2w1:confused:

oliwka - jakos tak ostatnionas znajomi nawiedzają:happy: gratki na zabalka Oliwki:-)

iza - gratki dla karolinki na kolejnego zabalka:-)

kaska -no to szara rzeczywistośc witaj:-( ale może bedzie dobrze nie zrazaj sie:tak:
 
reklama
Shinue wczoraj bylam na szkole rodzenia i bylo o porodzie i o pierwszych symptomach!!! czop moze wypasc nawet 3 tygodnie przed porodem!! do szpitala trzeba jechac jak odejda wody plodowe lub jak beda regularne skurcze tak do okolo 10 minut trwajace 35-40 sekund :-) jesli beda krotsze to mozna sie wstrzymac bo w tym czasie skraca sie szyjka i macica sie zweza, ten czas nalezy spedzic na relaksie aby skorcze byly coraz czestrze i dluzesze (to przyspieszy porod), polozna nawet zalecala w tym momencie sexik aby skracanie szyjki przyspieszyc :-) to co podkreslala kilkakrotnie - aby byl porod musza byc regularne skorcze i to nie kilku sekundowe ale wlasnie te co 10 minut 35-40 sekundowe, a te co 5 minut 40-45 sekundowe :-) a Ty masz juz jakies skorcze?
 
Do góry