reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
A Karolcia właśnie zasnęła :baffled: i na razie nici ze spacerku, a już byłam gotowa do wyjścia, patrze a ona śpi, więc przełożyłam ją do łóżeczka :happy: spacerek musi poczekać.
 
OLIWKA ja tą Kalie kupiłam bez kłopotu w aptece w przychodni na przeciw szpitala .
Sliczna panienka z tej Oliwki :tak: .


KAROLINNA nie wiem czy to jest zapowiedź ale strasznie mi mała gniecie dół brzucha :eek: , a kość łonowa mnie tak boli że chodzę jak marynarz w czasie sztormu :baffled: :dry: . Ogólnie wesoło .


Idę zaczynić piernik na święta . Za dwa , trzy tygodnie będę go piekła .
 
widze ze na spacerek sie wybrałyście:-)my tez pójdziemy jak wstanie Oliwia;-)
napiszcie mi jak zacytować zdanie:szok: ,niewiem gdzie kliknąć owiń tagi czy co?:szok:najpierw trzeba zdanie zaznaczyć plisssssssssssssssssss
kubusiowa u ciebie drzwi sie nie zamykają:-D:-Dkarolina dała dobry pomysł z ta stronką sa tam pyszności:-D
 
Cześć dziewczyny

Obiecane fotki wysłałam, przyczym MamieBoo na światmałegoboo, bo ten nowy adres jest nieporawny :baffled:

Karolinna ..... a przy czym to tańczy Lenka :confused:

Shinue .... to ja pytałam o pielęgnację po porodzie. A co do Kalium to może jest coś podobnego na bazie nadmanganianu potasu :confused: MMM ..... jest :confused: a włąśnie, gdzie ty się mmm podziewasz

Mokatte ..... a co ci się skojarzyło :confused:
 
reklama
Ja jestem, ale wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć Wam że Karolinka ma trzeciego ząbka, dziś wreszcie się przebił :-D

Shinue - co się stało??

MariaOla dzięki za fotki! :tak: Ciekawe bardzo :tak: a brzuszek masz już spory :tak:

Oliwka nie jestem dobra w te klocki (chodzi o cytowanie) jak cytowałam to zaznaczałam zdanie i naciskałam na ten dymek, a najpierw je kopiowałam z wypowiedzi. Ktoś inny na pewno lepiej Ci wyjaśni a mnie też ta wiedza się przyda :cool2:
 
Do góry