reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam
wróciłam do domku, lece potulić się do Piotrunia.
praca spoko, dawałam radęsama księgować, więc chyba nie jest źłe. gł.księg. jest ok, druga koleżanka też spoko, ma 4-letnią córcię.
a Piotrek olała sprawę, że matki nie ma w domu, rządził z Wiesią i tatuśiem. na spacwr nie wyszli, bo strasznie wieało. jutro Piotrek zostaje sam z babcią, bo tata też do pracy.
w sumie to i ja też nie miałąm kiedy pomyśleć co siędzieje w domu, bo roboty masa - jak zwykle przy zakończeniu miesiąca.

KArolka: ogromne buziaki dla Lenki z okazji kolejnej miesięcznicy

Kubusiowa: fajnie, że dorwałaś pasującej podnie do kurtki

Iza: a jaką metodą ćwiczona jest Mała?
 
reklama
Shinue .... daj maila to ci prześlę wszystkie, bo mam dość zmniejszania rozmiarów i ściągania ich z poczty.
A co do wagi to się nie łam, często jest tak, że drobne dzieci rosną na duże "osobniki". Założę się, że ty, czy twój ukochany też nie byliście 4 kg noworodkami. Zresztą to chyba lepiej, bo łatwiej urodzić :happy:
 
.hejka wieczorem.

.Dziękujemy za życzonka na skończenie 11 miesiąca:-).

.Byłysmy u tej pediatry i gardziołko ok,tylko jeszcze trochę węzły chłonne powiększone,ale mam nadzieję że nie długo i to się zmieni.Jutro jeszcze syropek.

.Lena ma dużo nowych umiejętności:tak:.Pokazuje palcem;-),mówi pa-pa:tak:,tańczy jak słyszy muzykę która jej odpowiada:-).A dziś schowała swojego kucyka pony do pralki:-).Teraz zanim wrzucę pranie musze dobrze obejrzeć bęben w pralce;-).

No ale dziś ważylismy moją córeczkę i przez miesiąc przybrała tylko 100 g. a to i tak była ważona w pampersie,rajstopkach i bluzeczce:dry:.Mam nadzieję ze to tylko po tej trzydniówce i niedługo wróci jej przybieranie wagi,waży 8700.

.mariaola nie poznałabym cie na tej sesji:eek: hehe.A brzusio już duuuży,całkiem inny niż na spotkaniu we wrześniu:laugh2:.

shinue nie znałaś wcześniej płci:confused: tak czy siak ,gratuluję dziewczynki w brzuszku:cool2:.Czasem usg myli się o pół kilo wiec moze waży 3,500:confused:.

.iza fajnie ze Karolce podobało się na cwiczonkach,pewnie cwiczył ją jakiś przystojny rehabilitant:-D.

.mokkate moja Lenka też po pierwszym zimowym spacerku tej...jesieni:rofl2::biggrin2:.I Daria podjęła kolejne zajęcia czy jej delikatnie wytłumaczyłaś ze byłoby jej ciężko:confused: ambitna dziewczyna że hej.

.mamaboo moja mama miała wypadek samochodowy,ale wyszła z niego prawie bez obrażeń.

.kubusiowa nie mów że i sanki już macie:confused:.

.Lecę się kąpać
ggk261pielir1.gif
.

.Pozdrawiam,życzę miłego wieczoru.




 
Karolcia zasnęła.
MariaOla ja też chce fotki :tak:podaję maila: izabela_belec@tlen.pl A te ćwiczonka to dlatego że Karolcia odgina główkę do tyłu jak śpi i w ogóle za dużo leżała na brzuszku jak była mniejsza i nabrała trochę złych nawyków. Ale nie jest to coś poważnego, wyrośnie z tego, ćwiczymy z nią bo to na pewno jej nie zaszkodzi ale tak na upartego to nie musielibyśmy chodzić na te ćwiczenia. Gościu pokazał nam między innymi jak ją brać na ręce tak żeby zaczęła sama siedzieć, powiedział że powinna załapać w ciągu tygodnia o co biega.

Kubusiowa czasem mam wyrzuty sumienia że za mało poświęcam czasu Małej, a ona rośnie i kiedyś nie będzie mnie tak potrzebować, trzeba wykorzystać te pierwsze lata na maksa :tak:.
Ależ uparta jest ta moja córcia, tak bardzo chce na brzuch chyba nigdy jej to nie przejdzie. Mam nadzieję że jak będzie sama stabilnie siedzieć to się zmieni.
A czemu właściwie nie chcesz już karmić? Przecież jak się pracuje to też można karmić dziecko piersią, nie trzeba z tego rezygnować, lepsze jest częściowe karmienie piersią niż całkowita rezygnacja z niego. Ale to Twoja decyzja, Kubuś i tak już długo był na piersi:tak:, teraz pora na inne smakołyki ;-) .

Kaśka i widzisz Ty bardziej to przeżyłaś niż Piotruś - tak to zwykle bywa ;-) , zobaczysz oboje się przyzwyczaicie. Fajnie że w pracy Ci się podoba i że miły był ten pierwszy dzień.
A co do ćwiczeń nie wiem jaka to metoda, w sumie to wygląda jak instruktaż bo ten gościu pokazuje jak ją brać na ręce, w jakich pozycjach powinna się bawić itp. myślałam że to inaczej będzie wyglądać, no ale spoko, może być.
 
no wkońcu znalazłam czas z szyciem troche mi zeszło:tak::wściekła/y:
kubusiowa wow przestałaś karmic i bez żadnych problemów ,napewno ci bedzie na poczatku troche brakowac:-)
shiune nie sugeruj sie tymn ze teraz wazy niecałae 3 ja niby 4 dni przed porodem tzn mała wazyła na usg 3 a urodziła sie 3620:-)tobie jeszcze zostało troche:-D
mokate:happy: dzieki:happy:
kaska fajnie praca tobie sie podoba;-)
śle wam zdiecie jak skacze mała w gume:-Dtzn prubuje i jak sie szykowaliśmy na cmentarz wczoraj;-)
 
Karolinna nie martw się to na pewno przez tą trzydniówkę, dzieci jak są chore to chyba mogą stracić na wadze więc może Lenka troszkę straciła i dlatego wyszło że tak mało przybrała. GRATULACJE DLA LENKI NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI! To niesamowite jaką dużą i samodzielną masz już córcie.
A ten rehabilitant to taki sobie :baffled: żonaty i dzieciaty :szok: :-D

Shinue nie przejmuj się wagą, najważniejsze, że malutka jest zdrowa, moja Karolcia miała tylko 2750 gram jak się urodziła a jaka już z niej duża panienka, na długość to już chyba przerosła rówieśników :-D ale urodziła się dość długa (52 cm) i chudzutka była bardzo. Do dziś nie jest grubaskiem i chyba jej to nie grozi ;-) :-D Tak jak napisała MariaOla przynajmniej będzie Ci łatwiej urodzić :tak:
 
Oliwka świetne fotki, Mała pewnie była zadowolona że mogła ubrać te kozaczki :-) O ile się nie mylę nie mogła się doczekać kiedy w nich wyjdzie i nawet chciała w nich spać :-D prawda :confused:

Spadam Kobietki, może jeszcze później zajrze.
 
reklama
Dziewczyny co jest ? Nie umiem ostatniej strony włączyć czy jeszcze śpicie ???


MARIAOLA adres belkot11@onet.eu


KAROLINNA cieszę sie że Lenka już zdrowa . Teraz ja cię pocieszę żebyś wagą sie nie martwiła . Choróbska wszystkich wymęczą a co dopiero takie diecko . Na pewno to nadrobi .


KAŚKA świetnie że praca Ci odpowiada . Byle tak dalej .


Któraś z was pytała się kiedyś o pielęgnacje po porodzie siebie i dzidziusia:confused: .
Wyczyałam w którejś "mądrej " :dry: gazecie o podmywaniu się roztworem NADMANGANIANU POTASU . Wiem że jest to bardzo zdrowe dla dziecka . Wiele koleżanek mi to doradzało dodawać do kąpieli i będe tak robić :tak: .
W aptece nazywa się to KALIUM.

Szałwie też kupiłam:-D .
 
Do góry