reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
karolinna - Wszystkiego nalepszego dla lenki z okazji ukończenia 11 miesięcy!!!:-)
Kombinezon dotarł w poniedziałek i jeszcze miałam zamówione ogrodniczki ocieplane z ortaliony (kolor czekoladowy super spasowały do kurteczki oliwkowej która ma naszywki brązowe wiec wyszedł drugi dwuczęściowy kombinezon) i jeszcze doszedł komplet czapka rekawiczki i szaliczek. Kubusia nie zaskoczyła zima:-D
 
reklama
kobietki kochane nie umiem za Wami nadarzyc!! wtsalam rano i jak wyjrzalam przez okno to pomyslalam ze chyba przespalam caly miesiac i jest 2 grudnia!! A Wy juz od rana tyle napisalyscie :-) elen_dir witaj sasiadko :-) ja z Zabrza wiec prawie to samo :-)
 
karolinna akurat dzis udało mi sie wstac jako pierwsza:-D 11 miesięczniakowi gratulacyjki :-)
kubusiowa zaraz zerkam na gg;-)widac ze kubus bedzie juz spał tak ładnie:-)
mokate ja chec wiedzieć co mówiła magda dawaj dawaj kochana:-D
shiune i jak u ginki
dwie strony od rana naprodukowaliście:szok::szok:
 
teraz Wam mogę napisać że drugi dzień nie karmię Kubusia piersią i.............jestem w :szok: a dlatego ze Kuba nie domaga sie wcale, piersi miękkie nic sie nie dzieje z nimi złego :szok: tylko mi jakoś :-( ale sama tego chciałam, jak mam zamiar od marca wrócic do pracy to był najlepszy moment:dry:
Wcześniej nic nie pisałam żeby nie zapeszyć :eek: zobaczymy jak będzie dalej. A dzisja mam cholerną ochote na słodkie (zbliża sie @:baffled: )
 
Oliwka- oczywiście, że Ci napiszę co mówiła Magda M. do Mariolki, bo to nie jest skomplikowane:-) :-) :-) Powtarzała chyba ze 30 razy "Piotra tu już nie ma. Jego nie ma...juz go tu nie ma...." i tak dalej... A Mariolka właśnie miała jej wręczyc płytę od Piotra. No ale po takich słowach się rozmyśliła. (chyba, bo tak się skończyło, że może jeszcze jej da)

Elen_dir- witam nowa mamusię:happy:

MariaOla- ale zdjęcie!!!!!!!:szok: Nie poznałabym Cię.:happy:

Kubusiowa- gratulacje za wytrwałość. Ja nie wiem jak to u nas będzie. Tyle walczyłam o laktację, że teraz mi tak dziwnie, jak pomyślę, że mam skonczyć. Jeszcze nie jestem gotowa.

A my po pierwszym zimowym spacerku. Ale zimno!!! Brrrrr!!!!
Martynka nie zmarzła, częściowo przespała spacerek (jak zwykle):-D
Mnie natomiast jakoś nie przyszło do głowy, żeby ubrać rajstopy pod spodnie i wziąć rękawiczki. A do tego but mi przemókł. Tylko jeden!!!:laugh2:
 
Hejka! Strasznie dużo napisałyście :eek: :-D
My już po ćwiczonkach, fajnie było, następne za tydzień (w kolejną miesięcznicę Karolci :-D ) Postanowiłam od dziś poświęcać małej więcej czasu, mniej komputera itp. a więcej bawić się z Karolinką no i ćwiczyć. Już niedługo powinna sama umieć usiąść, ale w sumie do siadania to ma jeszcze ponad miesiąc czasu. Pół godzinki temu się z nią bawiłam, potem zaczęła płakać, dałam ją do łóżeczka i padła.

Karolinna najlepsze życzonka dla Lenki!!!!!!!!! Już za miesiąc roczek, niesamowite prawda?
To prawda z tym zyciem w zgodzie, nigdy nie wiadomo co nas czeka. Dobrze że z Twoją mamą wszystko dobrze :tak:
Elen_dir witam! Napisz coś więcej o sobie :tak:

Kubusiowa gratulacje tak bezbolesnego odstawienia Kubusia od piersi, szybko Wam to poszło :tak: Oby tak dalej. Gratuluję też udanych zakupów :tak:

MariaOla to zdjęcie :szok: A przez mróz rozumiem temperaturę poniżej zera ;-) u mnie rano na termometrze było 0 stopni :tak:

Mokkate Karolcia też nie zmarzła, nie ubrałam jej kombinezonu ale była tak ciepło ubrana że ledwo się ruszała :-D i cały czas spała, a mnie też przemokły buty (oba) :laugh2: rękawiczki miałam ale szalika :no:

MamaBoo ładnie Oskarek waży :tak: Fajnie ze już je normalne jedzonko :-) . A z tą pracą to nieciekawie wyszło, nastawiłaś się a tu chyba klops będzie, a może masz błędne przypuszczenia i jednak umowe dostaniesz kto to wie :baffled:

Kończę bo moja mysia się obudziła i leży teraz w łóżeczku na brzuszku. Do wieczorka.
 
U nas na spacer nie było szans, wiało że :szok: szkoda, ale przez okno Kubus podziwiał jak pada snieg ale sie smiał:-D juz nie moge sie doczekać kiedy wyjedziemy na spacer sankami:laugh2:

mokkate - mi też jest cięzko :-( bezpowrotnie została przecięta do końca pępowina:-( no trudno:tak:

mariola - nigdy bym Cie na tym zdjęciu nie poznała :szok: ale brzeszek już konkretny:tak:

iza - to super że ćwiczonka sie podobały:tak: nie przesadzaj że tak siedzisz na kompie, jak Karolinka spi to sie pojawiasz:-) a mała musi tez nauczyc sie bawić sama:tak: Ja jak widze ze Kuba sie sam bawi to mu nie przeszkadzam, oczywiście mamy wspólne zabawy:tak:

Elen_dir - sorki jakos przeoczyła twój post:-( ale naprawiam i witam cieplutko:-D napisz duzo o waszej rodzince:tak: musimy was dobrze poznac i wklej fotki
 
Dziewczyny ..... otrząśnijcie się z tego szoku po tym zdjęciu. Tak jak pisałam to było na zaliczenie fotografii kumpelki. Tematem pracy był Czerwony Kapturek. Na tej pierwszej fotce wystąpiłam jako wilk, który pożarł czerwonego kapturka. Poniżej wstawiam kolejną fotkę z tej serii. Tu jako wilk przebrany za babcię ;-)
 
reklama
Czesc już jestem .

KUBUSIOWA poszło Ci jak z płatka . Gratulacje :tak: .

MARIAOLA fotki super . Dawaj więcej :-D :-D :-D .

IZA i już po strachu . Fajnie że małej sie podobało .


A ja po lekarzu wiem tyle że Marzenka :-) waży 2945 g. i wszystko jast w porządku .
Ta waga mnie zaskoczyła bo i ja i mój narzeczony jesteśmy słusznego wzrostu i liczyłam na jakieś 4kg a tu końcówa i "tylko" 3:eek: :tak: :confused: .
 
Do góry