reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
A jak wam sie to podoba ;)

polskaniemcy_4:0_max_t2.jpg


I GDZIE SIE PODZIAŁY WSZYSTKIE DZIEWCZYNY???
 
reklama
dziewczyny dzięki za gratulacje z powodu jabłuszka :D nie wiecie nawet,jak się cieszę :)

czarnulka świetne to z tą polską:niemcy ;D wyślę to mojemu mężowi na maila w dzień ojca ;D

iza fajnie mieć przed domkiem ogród ::) ja muszę zasuwać na działkę ::)

 
Karolinna  ;D ;D ;D trudno to nazwać ogrodem, wydzielony kawałek ogródka szeroki na 3 metry a długi chyba na jakieś 10 (nie mierzyłam) jest to pod oknami i sąsiedzi wszystko widzą jak siedzimy, ale się tym nie przejmuje, przynajmniej jest gdzie z dzidzią posiedzieć i kiełbaski usmażyć  :p bo w pobliżu ani pół ławki nie ma (chyba że pod sąsiednim domem a to tak nie za bardzo siedzieć pod czyjąś klatką schodową  :p) i trzeba zasuwać do parku.  A działkę to też chciałabym mieć, taką z altanką, z bieżącą wodą itp. A gdzie Ty masz działkę ???
 
iza1 pisze:
trudno to nazwać ogrodem, wydzielony kawałek ogródka szeroki na 3 metry a długi chyba na jakieś 10 (nie mierzyłam) jest to pod oknami i sąsiedzi wszystko widzą jak siedzimy
na bezrybiu i rak ryba ;) działka moich rodziców jest wśród innych działek o nazwie "olszynka",jeśli wiesz gdzie jest wypożyczalnia Limbo? to jakieś 15 min drogi od.

jutro gra polska ale raczej rekreacyjnie ;)

zna ktoś może fajnego fryzjera stylistę z katowic ?baaaardzo by mi sie przydał :)

a ma ktoś mozejakiś prosty przepis na bigos ?

 
Karolka ja bigos robię tak: 1 kg. kapusty kisz. płucze i kroję. Wrzucam do garnka, zalewam wodą i gotuję. Na patelnii odsmażam najpierw boczus, potem kiełbaskę (dużo i jednegi i drugiego), w międzyczasie wrzucam do kapuchy kostke (lub dwie) rosołku, a czasami dodaję też skórkę z boczusia wędzonego (tego co sie smaży na patelni). Potem wędlinki wrzucam do kapuchy i dodaję pieczarki obrane i "pokrojone" na tarce w plasterki. No i to się gotuje i gotuje. Na koniec dodaję ze dwie łychy przyprawy do bigosu, no i cały słoik koncentratu pomidorowego z Pudliszek. To razem gotuję jeszcze jakiś czas i jest pycha. Nieskromnie ;) ;) powiem, że mojemu mężusiowi najbardzie smakuje bigosik ten nasz domowy (przebijam mamę i teściową ::) ::) ::) ). Mnie też smakuje.

Sandros dzięki za info w sprawie świnki. Tamten dzieciak ma zapalenie gardła - mam nadzieję, że dobrze go zdiagnozowali, ale i tak będę obserwować Mateuszka.

A ja doigrałam się zapalenia oskrzeli. mam dwa opakowania antybiotyku, syropki, no i obiecane (zalecone przez p. dr) oklepywania plecków przez męża. No i to dwa razy dziennie. No i mam L4. Jeszcze jutro jadę do pracy, bo muszę dokończyć parę spraw przed wakacjami. No, ale ominą mnie dwie nasiadówki (mam na myśli konferencje ;D). No i gdzyby nie choroba cieszyłabym się z szybszych wakacji. A! No i czeka mnie jeszcze najprawdopodobniej wycinanie migdzałków, bo są w okropnym stanie i ciągle powodują infekcje :(. W czwarrtek konsultacja laryngologiczna.

To chyba tyle. Znowu tak się rozpisałam. Kończę. Kolorowych snów.
 
Iza: jak ślicznie Mała podnosi główkę. Piotrek przyjdzie do niej na korki chyba. ::)
Karolka: a tak się martwiłaś co bedzie z jedzeniem Lenki. a nasza reprezentacja to całe mistrzostwa gra rekreacyjnie. ;D ja już sobie obiecałam, że za kilka lat wezmę Piotrka na Cichą do Chorzowa, pod warunkiem, że Niebiescy nie będą grali w okręgówce. :mad:
Czarnulka: zdjęcia Wiki śliczne. trzymam kciuki. na pewno osiągniesz to, co chcesz.

ja też chcę bardzo schudnąć. nie moge już patrzeć na siebie. dalej mam +10 tak jak w dniu wyjścia ze szpitala.

zdjęcia z chrzcin wkleję jak kuzynka wywoła i zrzuci na płytkę. ogólnie rzecz biorąc- upal jak diabli. na szczęście krawcowa uszyła Piotrkowi komplecik z krótkim rękawkiem i spodenkami. zachowanie teściow - pożal się Panie Boże. funkcyjny i funkcyjna udali się Piotrkowi bardzo. z funkcyjnym i jego rodzinką jedziemy w lipcuu do Niechorza.
 
czarnulka22 pisze:
karolinka śpiochu,pora wstawać ;D
;D dziś przysnęłam jeszcze z Leną tą drugą drzemkę ;) ::)

beata dużo zdrowia! i wyprobję przepis na bigos!!

kaśka76 dziwne że teściowie w ogóle przyszli na chrzest ;) z tego co kiedyś pisałaś ... no i czekam na fotki! fajna nowa fotka piorusia w podpisie!

lecęmałej przygotować kaszkę :)
 
reklama
Do góry