reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam!
Czarnulko - widzę że impreza naprawdę udana, śliczne zdjęcia Wikusia wyglądała przesłodko na swoim przyjęciu, a ten tort naprawdę piękny, wszystko na nim było jadalne :) ;) ??? Świeczka na pewno nie a te kwiatuszki i koraliki ??? Wikusia ma śliczną sukienke i w ogóle wygląda na tych fotkach jak cukiereczek, prezenciki też super :)
Najlepsze życzonka dla Wiki z okazji pierwszych kroczków i buziaczki od młodszej koleżanki Karolinki :-* :-* :-*
 
reklama
Karolinna to może spotkamy sie jednak w środę czyli jutro ??? Napisz tylko o której i gdzie, Mokkate mam nadzieję że też dołączy.
 
Witam,

Carnulka - widac, ze super imprezka. Fajny rowerek dostala, a jak jej sie podobalo krzeselko. Sonia ciagle nim zachwycona...

Ucze sie ::) Ladnie sie o tym pisze, a w rzeczywistosci, to wszystko na szybko, wazniejsze rzyczy czytam dokladniej, ale wiekszosc przelatuje wzrokiem, tak, ze moze 1/3 zostaje. A szczerze mowiac to juz mam dosc tego co wieczorneg siedzenia przed ksiazkami :(

karolinna pisze:
iza jutro jestem umówiona już ::) mój mąż nie za bardzo lubi wspólne spacerki :p

Ciekawe dlaczego ;D

Pozdrawiam,
 
hejcia :)

czarnulka fajne fotki :) prezenty też :) gratuluję pierwszych trzech kroczków do mamy :)

sandros a co ? twój też nie lubi chodzić na spacerki ? ;)

kaśka76 ale wcześnie przy kompie :o ;) fakt,to już drugi dzień z pięknym słońcem :D pewnie dlatego tak forum ucicha ;)

iza spoko,mi pasuje jutro ;) to moze o 10.00 koło remedium ?

no i jak mała wstanie to kaszka i na spacerek z koleżanką po parku kościuszki :)
 
Cześć!

Podoga za oknem suyperowa a ja mam jakiś smętny dzień. Już chyba chcę do domu. Za długo spałąm, bo aż do 7.30 - tak mi Mateuszek pozwilił :)

Czarnulka gratuluje pierwszych kroczków.

Miłego dzionka kobitki.
 
Karolinna - nastawiłam się już na tą 10 ::) ale dobra może być 16 :) koło Remedium ??? A co z Mokkate ???
Mniam też bym zjadła takiej fasolki :) :p A ja miałam dziś na obiadek pomidorową z makaronem :) pycha :)
Beatko może jak wyjdziesz z pracy to Ci się humorek poprawi :)

Uff ale dziś gorąco, fajnie nareszcie, teraz pewnie wszyscy będą narzekać że za ciepło...
 
iza dobrze ze pasuje ci ta 16 :D rano musze odwiedzić zus i jechać do pracy :p a ja mam ochotę na pomidorową ;D i tak,koło remedium!

ja tam narzekać nie narzekam na słoneczko,bo pięknie świeci 8) i jak idę na spacerku to ożna się za darmo opalić...tylko na małą uważam ::) a propo,ma może któraś z was dokuiponą parasolkę do wózka,bo przeglądałam na allegro,takie uniwersalne i chyba zakupię bo przydałoby się ::)
 
reklama
Karolinnko ja też się pisze na tę fasolkę ;)

pracę kończę dopiero o 17.15, ale to juz nieługo...

Buziaczki.

A! Niby to nie do mnie pytanie, ale Izuniu ja kupiłam Mateuszkowi do ciałka taki kremik z Lirene, faktor 20. Chyba wystarczy, co??

 
Do góry