reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
ale tu się słodko zrobiło ::) a zapomniałyście o moim przystojniaku :) :o :p ;) no i muszę interweniować ;) ;) ;)

beatko dzięki za chęci, wiem że tego raczej w małych bibliotekach nie ma :)

ciekawe jak Lenka poradziła sobie z odpakowaniem prezentu ???



 
Beatko 78 wiec jeżeli chodzi o jajo to mozna rozbełtac surowe żółteczko i wrzucic do wrzatku i podac w takiej pstaci bo przeciez Ci się zetnie w temp 100 stopni na pewno...a na twardo ugotowac tez mozna...rozgnieśći dodac..to zalezy od tego czy dzidzia będzie chciala takie jeść..musisz sama spróbować i przekonać sie co CI dzidzia chetniej wetnie...ja robiłam tez budyniek na jajcu ale to jak juz zaczelam podawac z białeczkiem jajo...
Poza tym pozdrawiam wszystkiego dziewczynki poniewaz dawno mnie tu juz nie było...wybaczcie ale nie mam czasu...teraz również zmykam i buziolki dla dzidziorkow!!!
 
...kończę...

trysia miło Cię usłyszeć :), napisz co u Was słychać, jak zdrówko i wogóle :)

Olo przystojniak świetnie się bawi na huśtawce :)
 
stecowka0047ui.jpg

stecowka0059kd.jpg

stecowka0092bo.jpg

A oto kilka naszych nowych fotek z casuf jak było ciepło i słonecznie...ciekawe kiedy znuf nas słonko i ciepełko nawiedzi?? :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Do Lucy79. No to smutno mi,że nie bedziesz u nas rodzić.Nie wiem co ktoś ci naopowiadał ;-)).Ale może skorzystasz i choć na zajęcia szkólki rodzenia do nas zawitasz? Jestem położną z Gliwic własnie,goscinnie zamieszkuję na bb.Zapraszam na zajęcia w naszym szpitalu,są bezpłatne i jesli nie pracujesz to napewno ci będzie odpowiadać termin.Jesli chcesz więcej informacji o szkole rodzenia czy o szpitalu to chętnie pogadam na gg. 4933890.
Czerwiec zaczął się męskim nawałem.8 młodych facetów przyszło tego dnia na świat.....Odespałam dyżurek nocny, teraz zmykam robić obiadek .Buziaki dla wszystkich dziewczyn i ich pociech.Życzę wam ślicznej (wreszcie!) pogody na spacerki.
 
reklama
... i jeszcze raz ja teraz doczytałam...
mokkate pisze:
Zmykam prasować, bo czekanie nie pomogło ;) ;D ;)
hehe, czarowanie nic jednak nie daje, a ja mam już nowe prasowanie :p

karolinna pisze:
mmm
roza.gif
.Nio to dobrze że już nie śpisz ;) ale masz się super z grzesiem że nie ma uczulenia na jedzenie!!!!przecież pomidorki podobno mocno uczulają a tu nic się nie dzieje!
thumbsup.jpg
, a kupujesz obojętnie gdzie np.ziemniaki?czy masz jakichś faworytów ? ja czekam też aż na działce teściowej co nieco urośnie ::) ;) mniam...gołąbki
mniam.gif

w Sosnowcu jest sklep z eko-żywnością i tam kupuję warzywa dla Grzesia, ale zdarza się też że daję mu takie normalne, szczególnie ziemniaki, bo jak widzi jak my jemy to od razu mu ślinka cieknie, a ajk mu nie dać jak chce ::) cilęcinę też kupuję w normalnym sklepie, a kurczaka kupują mi rodzice w sklepie ze zdrową żywnością w Gliwicach :) a co do indyka z pomidorami to jest napisane że po 6 mieiąsu można podawać, a nasza lekarka zaleciła podawć zgodzne z tym co jest napisane na słoiczkach  i tego się trzymamy :)
 
Do góry