reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witajcie!

diablica i tu też Lenka dziękuje
kissoflove42ml.gif
.Ale się Olo obłowił ;D życzę mu żeby tak co ro każ do 18 się udawało ;D

ojć,ale pogoda coś ruszyłą chyba :) dziś jest zdecydowanie lepiej niż wczoraj :D

co robicie na obiad ? bo ja nie mam pomysłu :p

a moja Lenka słodko śpi :)

dziecib322oto9ah.gif
 
reklama
Witam,

Karolina jak to mowia - nie chwal dnia przed zachodem slonca. Jak bylam z pieskami to ani jednej chmurki na niebie, a teraz... - wietrzysko i tak pochmurnie, szaro :mad:
Z obiadem tez nie mam pomyslu, ale chyba bedzie ogorkowa, albo ziemniaczki z kefirem.

Martaglo - pogoda czy nie, u nas sprzet zawsze w uzyciu - ma to swoje plusy (ta pogoda) - nie musze sie dokopywac do mokrego piasku - odrazu mozna sie zabierac do robienia babek ;D

Diablica, to bogaty Dzien dziecka mial Alek.

Dzis zalatwiam urzedowe sprawy, moj wniosek w urzedzie lokalowym zostal wstepnie przyjety, ale musze doniesc mase papierow aktualnych...

Pozdrawiam,

 
sandros faktycznie pogoda się ... zepsuła :p :p :p super że wstępnie Ci przyjęli wniosek :) też jestem w trakcie składania ale pogoda jest tak paskudna że nie mam sił wychodzić z Leną i łazić po urzędach :p


reszta dziewczyn.... wy jeszcze śpicie ???
dzikismiechgg0az.gif
::) ::) ::)
 
hej!
Nie śpimy tzn ja nie ale Grześ tak :p
karolinna pisze:
mmm a Lenka bardzo dziękuje
kissoflove44fb.gif
,
mmm pisze:
karolinna pisze:
mmm ja Ci dam "być piękna" :p ;D ;)
a myślisz że już nic się ze mną nie da zrobić :o :o :o :p
chyba zwariowałaś
zwariowal.gif
icon_twisted.gif
jezor.gif
;D ;D ;D :p :p :p

diablica no faktycznie Olo musi być zadowolony, a jaką huśtawkę kupiliście, bo my się zastanawiamy nad takim zakupem. Wypróbowaliśmy jedną w hpiermarkecie i Grzesiowi podobało się bujanie :)

a na obiad to chyba zrobię ziemniaki z kalafiorem i jajecznicą, może jakś mizeria do tego albo pomidor w śmietanie. Nie chcę mi się dziś gotować..., a zjadłabym jakieś gołąbki.

karolinna Grzesiowi gotuję obiadki, a jak nie mam czasu to je słoiczki, a on lubi jedno i drugie, czasem nawet bardziej mu smakują słoiczkowe, szczególnie indyk w pomidorach :)

 
Karolinko- mam czarny plecaczek, trzeba było zawołać ;D
Prawdę mówiąc miałam nadzieję, że Cie spotkam.
Przypomniało mi się, że miałaś iść do lekarki.

Jutro wraca Daria. Bardzo się cieszę :D
Ciekawe czy Martynka ją pozna.
Zmykam prasować, bo czekanie nie pomogło ;) ;D ;)
 
mmm
roza.gif
.Nio to dobrze że już nie śpisz ;) ale masz się super z grzesiem że nie ma uczulenia na jedzenie!!!!przecież pomidorki podobno mocno uczulają a tu nic się nie dzieje!
thumbsup.jpg
, a kupujesz obojętnie gdzie np.ziemniaki?czy masz jakichś faworytów ? ja czekam też aż na działce teściowej co nieco urośnie ::) ;) mniam...gołąbki
mniam.gif


mokkate
hihi.gif
,kurcze leciałam do przychodni bo byłam umówiona tak na styk z mężem,kurcze brzmi jakbym leciała co najmniej na randkę
milosc.gif
;D nie no,ciągle się widzimy a jakoś pogadać nie da rady
icon_redface.gif


ja chyba zrobię placki ziemniaczane bo i mnie się nie chce nic robić a to przecież najprostsze ::)

byłyśmy już z małą na spacerku :) raz ciepło
slonce.gif
,raz wieje
zimno.gif
 
Witajcie!

Pogoda jakaś dziwna. Jadąc do pracy w radiu mówili, że maja być dziś u nas straszne ulewy!!!! O rany jak ja wrócę do domciu???

Spóźnione buźki dla Lenki z okazji półrocznicy :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*!!!!

Mmm przykro mi - szukałam w domu, w pracy i nic niestety nie znalazłam o propolisie. A tak chciałam Ci pomóc :(

Mój Mateusz jakoś nie bardzo chce sie huśtać na huśtawce. Mamy taką stojącą pokojową, podoba mu się przez pierwszych parę minute, a potem to już robi "bananika" i chce schodzić.

Wiecie, że ostatnio jestem taka padnięta, że dziś spóźniłabym się do pracy?? Przy karmieniu przysnęło nam się z Mateuszkiem, no i wstaliśmy o 10.38, a na 12 do roboty!!!! Ale pogoniłam i spóźniłam sie tylko 5 minut. No i jeszcze trzeba było zrobić szybki obiad (makaron z sosem), ostawić Mateuszka do teściowej i dojechać z Sosnowca do Katowic. Łoj, kiedys w końcu mnie złapią "panowie z suszarkami" :). Odpukać!!!!

A! Mam jeszcze pytanko! Czytałąm gdzieś wczoraj, że bodajże od 8 m-ca dziecku można podawać żółtko jajka co drugi dzień na przemian z mięsem, ale... I TU UWAGA... gotowane osobno np. w zupce. No i tu mam problem. Czy to jajo mam ugotować normalnie w wodzie, obrać, wypatroszyć żółtko i wrzucić do tej zupki, czy może surowe wlać do wywaru??????????????????????????????????????????? :o ale problem mam nie??? No, ale jakoś tego nie sprecyzowali, może bardziej "doświadczone" mamcie coś poradzą mamie nieco "zielonej" :). Plissss!!!

Buźki.

O! Poprawka! Mamy taką samą huśtawę jak Olo, tylko mina Matueszka jest w niej troszkę inna :)
 
reklama
Do góry