reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Lillith, gratuluję, po takich przejściach, nareszcie jest córcia i już w domu. teraz wszystko będzie tylko lepiej. Pięknie wyglądacie razem. Inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale Ty jesteś ładna!!
Dzidziuś oczywiście też, robi słodkie minki.

Karolinna, ja daję Kordianowi te chrupki z Myrchy(Flipsy), kukurydziane. Nie mają żadnych dodatków, ani soli i małemu bardzo smakują. Z tym, że po spożyciu jest cały oblepiony, fotelik, i czasem ja przy okazji. Ale to nic, bo warto popatrzeć jak dziecko spożywa ....hihihi

Witam nowe forumowiczki. Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia, bo nie mogłam, ale nie żałuję, nie brakuje mi jej. Jestem z Zabrza i mój lekarz o naszej szkole też wypowiadał sie raczej krytycznie.

mmm wiesz, mój Korek też czasem rozpaczliwie płacze przez sen. Ale jaki to przeraźliwy krzyk! A potem się uspokaja i śpi dalej. To chyba taki etap rozwoju
 
reklama
Witam nowe mamusie !!!! :)

Lilithku
- wszystkiego naj, naj, naj!!! Buziaczki dla Twojej Judytki.
Lekko nie było, ale teraz już wszystko za Tobą. :)

Karolina- ja tez dawałam Darii chrupki. Bardzo je lubiła.
A jak przygotowania do pracy?

Sandros- mój dziadek zawsze powtarzał, że "dzieci dzielą sie na dwa rodzaje: 1- szczęśliwe i 2-czyste" ;D
Jak widac na zdjęciu, miał rację! :D

Mmm- a kiedy się bronisz?

Beata- nie tylko Karolinę cieszy Twoja obecność. Jest nas więcej :D

Wczoraj przypadkiem odkryłam dwa białe miejsca na dziąsełkach.
Osłupiałam- czyżby ząbki ruszyły? Tak wcześnie?
Może przez to pakowała łapki do buzi?
Jestem zaskoczona, bo Daria miała skończone 8 miesięcy jak wyszedł jej ząbek.
Co do smoczka, to jeszcze się wstrzymam. Może dlatego, że Martynka zasypia bez "wspomagania".
Jak zacznie wkładac kciuk i ssac go nałogowo, to skorzystam z Waszych rad i kupię smoka.
Faktycznie, paluszków się nie da wyrzucić, a smoczek tak ;D
 
Witam,

Mokkate tez znam takie fajne powiedzenie "brudne dziecko, szczesliwe dziecko". Tez jak juz tak szybko sie wybrudzila, to pozwolilam jej na jeszcze chwilke przyjemnosci... Pozniej w domu bylo wielkie kapanie - bo nawet wloski byly posklejane blotem ::)
Zabki? Wszystko mozliwe, skoro nawet dzieciaczki rodza sie z zabakiem...

Frezja, wiec sklepy z zabawkami... troche ciezko o nie w Tychach. Zabawki maja w Harcerzu na Grota Roweckiego, w Świecie Dziecka w Senatorze przy City Point, miedzy cukiernia a kosmetycznym Vega na Grota Roweckiego, no i troche ale fanych nawet, a przede wszystkim tanich zabawek jest w Ksiegarni na poczatku Al. Niepodleglosci - tam zreszta kupilam Soni baczka ;D

MMM nie poddawaj sie w pisaniu pracy, juz jestes na finishu, wiec zycze duuuuzo wytrwalosci, pomysl sobie, ze ja dopiero zaczynam ::) wymyslac temat ;D - no zartuje, temat juz mam, zaczynam rozgladac sie za bibliografia i zrodlami... ::)
Czekam z niecierpliowsci na Wasze zdjecia z wybrykow i cytaty pierwszych powalajacych tekstow.
U nie jak narazie powoli z tym mowieniem... Moze i dobrze, znam dzieciaczka, ktory ciagle mowi - "a co to"

Wczoraj mialam randke.... z Rafalem ;D Poszlismy do kina na "Kod da Vinci" - troche sie oderwalam od tych staruszkow ::)

Pozdrawiam,
 
Mokkate - też myslę że ząbki możliwe :) kurcze może powinna dokładnie obejrzeć ciąsła Karolci bo też wkłada rączkę do buzi i się ślini :p ale nie u niej to na pewno za wcześnie, zresztą rączkę wkłada od początku do buziulka :p
Juz niedługo się spotkamy... :)

Sandros i jak CI się film podobał? My to chyba jeszcze długo do kina nie pójdziemy a może podrzucimy małą teściowej ja naciągnę mleczka i pójdziemy,zobaczymy ale w sumie jak na razie mnie nie ciągnie.

Wklejam dzisiejsze fotki mojej córuni:
 
Mokkate dzięki za miłe słowa.

Sandros - jeśli chodzi o bibliografię to z chęcią pomogę. Oczywiście Mmm też. W końcu jestem bibliotekarzem ;). Sonia przecudna.

Izuniu córcia prześliczna!!!

Powiem Wam, że Mateuszek też czasami budzi sie w nocy i płacze. czasami pomaga głaskanie, a czasami trzeba bardziej ululać. A czasmi to jak do niego zachodzę to stoi juz w łózeczku, no i wtedy... bawimy sie w środku nocy ::)

Słodkich i spokojnych snów Mamusie!!! Buzaiczki dla Waszych maleństw!!!

 
hejka!

karolinna pisze:
mmm
mmm pisze:
karolinna nie wiem czy formu by wytrzymało jakbym miała pisać o tym co bym chciała zaczarować w moim życiu ;) , a najpirew zaczęłabym od siebie :p
nie mogę uwierzyć w to co piszesz
banned.gif
, no nie,tylko nie pisz mi bredni że jesteś niezadowolona z siebie
icon_evil.gif
bo jak się spotkamy to wytrzaskam po tyłku ,kto jak kto ale ty takie teksty mi tu wypisujesz ???
no.gif
,mam tylko nadzieję że nie chciałabyś wziąść udziału w programie typu "chcę być piękna" ;D ;)

karolinnko "chcę być piękna" ;D ;D ;D , dzisiaj stres mnie dorwał, a z czarowaniem to miałam raczej co innego na myśli :p :D :D :D

olak, frezja, beata dzięki za pocieszenie, chyba uznam te krzyki za normalne, dzieci nam dorastają i śnia im się różne rzeczy :)

mokkate jeszcze nie mam dokładnej daty obrony, ale gdzieś na przełomie czerwca/lipca :)

sandros a jak Ci się podobał film, bo książka była bardzo wciagająca, ale opinie usłyszane w TV nie są zachęcają do jego obejrzenia :)

iza1 śliczna Karolinka :) :) :) a mnie znowu albimik przestał działać :(

beata a masz coś w swojej bibliotece o propolisie ??

mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma problemy łykaniem tabletek, a jak tak to jak sobie radziłyście z tawitaminami dla kobiet w ciąży, ale zagmatwałam ::)

buziaki
 
Mmm wprawdzie pracuję w skromnej bibliotece szkolnej, ale obiecuję, że jutro sprawdzę i jakby co to napiszę.
Problemów z łykaniem tabletek nie mam, więc przykro mi, ale nie mogę Ci pomóc. Może pomogłoby jakieś rozdrabnianie ich bądź moczenie (chociaż chyba nie wszystkie się nadaja na takie doświadczenia :) )??
 
reklama
Witam,

Film... no coz, slyszalam tylko jedna opinie, ze koscolowi sie to bardzo nie podoba. Nie do konca rozumiem dlaczego - co to niby prawda, albo moze maja ludzi za tepakow, albo moze twierdza, ze po obejzeniu nagle kobiety zechca byc papiezycami?????
Film byl fajny, milo sie go ogladalo, troche sensacji, troszeczke grozy, mozna troche poglowkowac, poznac zdziebko historii, no i fakt pozastanawiac nad religia.
Ksiazki nie czytalam, wiec nie porownam. Slyszalam jednak, ze ksiazka jest nie najlepsza oczywiscie mowie o autorze, podobno to jedna z gorszych...

Iza, ja pamietam, ze po porodzie dlugo nawet na telewizje nie patrzalam, bo zupelnie nie mialam ochoty... Ale czasem warto sie wyrwac, a film niezly.

Pozdrawiam,
 
Do góry