reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
a miałąm dobry humor - Krzysiek właśnie zadzwonił, że miał wypadek, gościu wjechał w niego z podporządkowanej, uciekł z miejsca wypadku, a za kilka minut wrócił. czyli albo pijany albo bez uprawnień i pojechał na podmianę
 
reklama
dzień doberek:-)

jakos pusto dzisiaj, pewnie szykujecie sie na jutrzejsze imprezki:tak:.
My dzisiaj z Kubusiem zawozimy naszego Jarka na imprezkę integracyjna z pracy a potem wieczorkiem odbiór (ciekawe w jakim stanie;-) :-D )
Czyli po południe spędzamy u moich rodziców a Kuba z kochana cioteczką Bożenką. Jeszcze zajedziemy po czapeczki i baloniki sylwestrowe i wieczorkiem bedziemy szykowac pokój na nasza imprezke Sylwestrową:-D

justyna - tak tak ja mieszkam w Żorach:tak: Kubus faktycznie zadowolony z krzesełka nawet nie zwracał uwagi na nic wokół niego.

kaśka -co za pech z wypadkiem, szczęście w nieszczęściu że męzowi nic sie nie stało.Szykuje sie kupno nowego wozu czytałam na gg :tak:
 
1.gif
1.gif
1.gif
1.gif
1.gif

Mamusie i Dzieciaczki,życzę wam Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.By się Spełniły wasze największe marzenia i by Nowy Rok był jeszcze Lepszy niż ubiegły.

Tego wszystkiego życzy Czarnulka z rodzinką :-)
1.gif
1.gif
1.gif
1.gif
1.gif
 
troche naszych fotek:
1. prezent dla Kubusia u moich rodziców
2. Kubus na motorze-bujaczku
3. z moja rodzinką
4. zabawa z dziadkiem
5. a może wyjazd do Hiszpani drodzy rodzice-Kubuś!
 

Załączniki

  • DSC03849.JPG
    DSC03849.JPG
    530,7 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC03853.JPG
    DSC03853.JPG
    330,5 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC03856.JPG
    DSC03856.JPG
    449,7 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC03858.JPG
    DSC03858.JPG
    339,2 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC03866.JPG
    DSC03866.JPG
    285,2 KB · Wyświetleń: 34
i reszta:
1. prezenty u teściów
2. Kubus z garnuszkiem-klocuszkiem
3. Kubus z całym swiątecznym dobytkiem prezentowym
4,5. stajenka u nas w kosciele
 

Załączniki

  • DSC03877.JPG
    DSC03877.JPG
    388 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC03873.JPG
    DSC03873.JPG
    447,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC03894.JPG
    DSC03894.JPG
    425,1 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC03918.JPG
    DSC03918.JPG
    592,2 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC03920.JPG
    DSC03920.JPG
    571,5 KB · Wyświetleń: 27
Witam,

Kubusiowa po zdjeciach widac, ze swieta byly bardzo udane, a Kubus zadowolony.

Kasia Wy to macie pecha z tymi wypadkami.... Mam nadzieje, ze Nowy Rok przyniesie Wam wiecej pomyslnosci

Czarnulka jak udalo Ci sie sprawic, ze Twoj luby tak wspaniale Cie teraz traktuje... Na Rafala jakos nic nie dziala, a jak go ruszy, to na chwilke tylko :confused:
Dziekuje za zyczenia

Sonia u nas ostatnio marudna, ale pakuje wszystko co moze do buzi. Jeszcze nie zabardzo mozna cos wyczuc, ale to pewnie zeby, mam nadzieje, ze szybko wyjda te 5 i bedzie spokoj.

Pozdrawiam,
 
KASIA fatalny koniec roku . Żeby przyszły przyniósł mniej przykrych niespodzianek a więcej radości i miłości .


KUBUSIOWA Mikołaj musiał być bardzo bogaty . Kubuś jest oczarowany .


A mnie jutro stuknie dwadzieścia dziewięć zim . NIE LUBIĘ SYLWESTRA:sick: .
 
Witam w przedostatni dzień 2006 roku!

czarnulka niezły pomysł, można ściągnąć??

kubusiowa, widzę, że Kuba nieźle się "obłowił". Zdjęcia super

Kasiu, oby limit wypadków dla Was się wyczerpał a teraz żeby już same pozytywne rzeczy się działy

A teraz troszkę przypomnienia...:-)
zabawa z bilami
898a85325684313b.jpg


wśród zabawek
44bdd02b234770df.jpg


uluiona ranna pozycja
9e92a4d8711d8c96.jpg


moje ulubione
23c93e7b0b4a5a1b.jpg
 
reklama
Do góry