reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
acha, jedna moja taka mała uwaga, dziołuszki nie obraźcie się ale mam taką prośbę, jesteśmy przed urlopem, więc znając historię naszych wyjazdów ostanio Maćko rozchorował się przed wyjazdem..jak nie choruje przez cały rok tak przed urlopem go złapało...plisss...jak Wasze dzieciaczki coś nabiera to miejcie to na uwadze...bo jedne dzieciątko przejdzie katar bez jakichś tam wielkich perturbacji a mój Maćko może skończyć na kilkudniówce z antybiotykiem...mam nadzieję, że Was tym nie uraziłam ale już tak czekam na ten urlop że szok....przepraszam że tak o tym zagaduję ale boję się coś nie wypali z tym naszym wyjazdem...:zawstydzona/y::zawstydzona/y: mam nadzieję że przyjedziecie jak najliczniej oczywiście :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
My wczoraj byliśmy u naszego lekarza, stwierdził, że to zwykłe przeziębienie. Ale do laryngologa i tak jesteśmy zapisani. Już sama nie wiem co myśleć. Zobaczymy co laryngolog powie.
Dzisiaj z nudów naszyłam Oskarowi na skarpetkę guziczki, pomalowałam mazakami i tak oto powstał nowy przyjaciel o imieniu ... Oskar.
Lepszy niż milion zabawek, które leżą w kącie. A paskudny jak noc :-)
Widzę, że się spotkano się szykuje. Ja odpadam, bo robię urodziny w Zabrzu. Miały być w tamten weekend, ale wypadło jak wypadło...
W piatek idę do wróżki w ramach prezentu urodzinowego od przyjaciółki. Dała mi wybór :albo mówię co chcę albo idę do wróżki. Wybrałam to drugie. A wczoraj z tego powodu cały wieczór się z Ry kłóciłam. Bo dla niego ludzie, któzy chodza do wróżki są "dziwni". Nie skomentuję.
Karolinna przepraszam :zawstydzona/y: Oczywiście, że chodziło o Darię, w ten dzień byłam jużledwo żywa. Chyba rozumiesz...
Co do trzydniówki to nie pomogę, bo Oskar nigdy nie miał.
Trzymam kciuki za wyniki badań.
 
Hejka!!!

My już spakowani, mieliśmy wyjechać jutro nad ranem około 4 a wyjeżdżamy już dziś o 23. Mały teraz śpi potem go przetrzymiemy i zaśnie w aucie i całą drogę prześpi. Rodzice moi z ciocią już dotarli na miejsce mówią, ze ciepło i słonecznie a więc super :-D:-) Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze...

Dziewczyny życzę wam udanego spotkanka u Trysi a tobie Trysiu życzę udanego urlopu póżniej, dokąd sie wybieracie????

Mamaboo- spóżnione ale szczere życzenia urodzinowe Dużo zdrówka, szczęścia pomyślności i spełnienia marzeń....
Nie boisz sie wizyty u wróżki??? Ja nie chciałabym nigdy usłyszeć od wróżki złych rzeczy np. o jakiejś chorobie, wypadku czy zdradzie... Dużo osób idzie z myślą, ze wróżka im powie czy mąż je zdradza...

Mokatte - Martynka świetnie prezentuje sie na rowerku my też w tym roku na Dzień Dziecka kupiliśmy Kamilkowi rowerek i kask i śmiga na nim równo a ja szczerze byłam przeciwna bo myślałam ze sobie nie poradzi tym bardziej ze to jego pierwszy rowerek i koła "12" a pedałować nauczył się w 15 minut byłam w szoku a teraz mi ucieka i muszę za nim lecieć :-D:-)

Karolinna - duzo zdrówka dla Darii

Kaśka - a wy kiedy jedziecie nad morze???
 
wszystkim wyjeżdżającym.... UDANYCH WAKACJI.....

my też mieliśmy wyjechać w rejony Zakopanego..... ale Ania zdecydowała inaczej....:crazy:. więc zamiast jechać na wakacje Tatuś z Olusiem robią balkon... Olek już opanował obsługę wiertarki i wkrętarki hihihihi:szok:
 
tak ...córeczka.... chwaliłam się już kiedyś..... i to taka uparciucha że strasznie śpieszy się jej na ten świat..... więc jestem na tabletkach i większość czasu spędzam w pozycji leżącej więc jakiekolwiek wyjazdy nie wchodzą w rachubę..... :)
 
reklama
Do góry