reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

NajkaM u mnie to już końcówka więc wszystko boli po trochę i wszystko przeszkadza :-) Ale nie jest źle:-) Właśnie dziś nad ranem, pierwsza dziewczyna z naszych listopadówek się rozpakowała i wszystko jest super :-) :-) Już sama doczekać się nie mogę.
Eedytka, pogoda w sumie nie sprzyja, ale słyszałam że warto okna przed umyć ;-) lub firanki powieszać :-);-)

Ja osobiście wszystkie ciuchy ciążowe kupiłam w H&M. Było najtaniej i najwygodniejsze. Spodnie mają takie super szerokie gumy, a nie takie tylko na pół brzucha, więc do tej pory od 4 miesiąca mi służą :-) Polecam.
 
reklama
No a my po wizycie u dentysty.... dostaliśmy maść na dziąsełka i powinno się samo zagoić. Na razie opuchnięte i czerwone. Potworniasty śpi a ja zabieram się za obiadek bo potem na zakupki i na zajęcia z małym.

Dziewczyny wracać do zdrowia!!!!!!!!!

Sklepy ciążowe som ale najbardziej polecam H&M i dział ciążowy. Najtańsze i łatwo dostępne :) Oprucz tego na kościuszki jest fajny sklep ale też dość drogi, w Feniksie jest stoisko ale też ceny nieziemskie.
Dobrze że tylko tak to sie skończyło. Moja małą też jest jak pomysłowy Dobromir trzeba mieć oczy na około głowy zeby za nia nadąrzyć.
 
Hej Dziewczyny, no jaka ulga! Okazało się, że ten katarek Asi to faktycznie nie jest żaden katar. Pojechaliśmy wczoraj spanikowani z mężem na izbę przyjęć do szpitala Korczaka, a tam nam rozwiano wszystkie niepokoje i kazano co prędzej uciekać ze szpitala, żeby przypadkiem faktycznie małej coś nie weszło. Ufff... Myślałam też, że mała ma zasinienie wokół ust (podobno niebezpieczne to, bo to może być objaw zapalenia płuc), ale lekarz i o tym powiedział, że to nie jest zasinienie (ot przewrażliwiona wyobraźnia mamy i niedoinformowanie). Wiadomo, lepiej dmuchać na zimne, ale całe szczęście że to nic...:-)
Marma, a przypomnij na jakich zajęciach byłaś? Ja tu już szykuję chytroplan dla Asi gdzie by ją tu ciągać (jakiś basen, zajęcia z masażu itp...) oczywiście jak już będzie większa i jak będzie zdrowiutka.
Aga, mamo Juranda, ten Gądów niby w moją stronę, ale ja aż na Kosmonautów mieszkam. Też chętnie bym z kimś pospacerowała, ale z moich Złotnik trzeba kawał jeszcze do centrum jechać. No cóż, może jak tam zawinę kiedyś to się zgadamy na wspólny spacer brzdąców?
A dziś pogoda jakby ładniejsza, ale czy faktycznie jest tak zimno, jak pokazuje mój termometr? 12 stopni?? o matko... :szok:
 
Aga, mamo Juranda, ten Gądów niby w moją stronę, ale ja aż na Kosmonautów mieszkam. Też chętnie bym z kimś pospacerowała, ale z moich Złotnik trzeba kawał jeszcze do centrum jechać. No cóż, może jak tam zawinę kiedyś to się zgadamy na wspólny spacer brzdąców?
A dziś pogoda jakby ładniejsza, ale czy faktycznie jest tak zimno, jak pokazuje mój termometr? 12 stopni?? o matko... :szok:
parę przystanków tramwajem, w sumie nie daleko:-):-):-)
 
tangola tam chodzę :)

http://www.centrum.mamydziecko.org.pl/

a co spacerów to ja musiała bym w ogóle do Wrocławia dojechać :) No ale moja niania jest chora więc jestem z małym w domu. Więc jeżeli macie ochotę na wspólny spacer w większym gronie i pogoda będzie ładna to może w piątek ? Trzeba by było tylko jakieś miejsce ustalić. O ile się orientuję wasz region Wrocławia to okolice Astry to może do tamtejszego parku. Jest duży i ładny i można pospacerować :) Może jeszcze jakieś mamuśki chętne na spacerek? Ja lecę sprawdzić prognozę pogody :)
 
Właśnie sprawdziłam prognozę pogody i może jednak jutro anie w piątek bo jutro ma być 16 i nie padać a w piątek już 12 i pochmurnie. To jak? Pisze się ktoś? Jeszcze tylko godziny ustalić.
 
ja jutro jestem w parku koło astry na 13 umówiona z koleżanką, będziemy na placu zabaw dla mniejszych dzieci, no chyba, że koleżanki malec wymyśli zabawy na większym placu zabaw, one są koło siebie.
 
A ja się zastanawiam czy wybrać się z nim dziś na zajęcia dla dzieciaczków w centrum Mamy Dziecko. Bardzo fajne polecam. Tylko ten jego katarek... choć już coraz mniejszy a wczoraj w ciągu dnia w ogóle nie miał. To chyba faktycznie te zęby.

no My z małym wszystkie zeby przechorowalismy, i nawet jak lekarz mowil ze to nie ma powiazania to ja nie wierze. Bo zab sie wyżyn ai jest to jednak jakis stan zapalany więc organizm jest osłabiony i dziecko łapie w lot wszystkie wirusy z powietrza. jak zeby nie szly to nawet ktos w twarz mogl mu nakichac i nic mu nie bylo a jak zeby szly to wystarczylo kolo kogos z katarem przejsc i katar byl gotowy :-( na przeziebienie daje teraz pyrosal, działa jak polopiryna na dorosłych. wapno i bakterie i od jakiegos czasu tran do mleka :-)
 
reklama
Hej kobietki
na spacer to ja się nie piszę bo nie nadaję się na zadne rajdy:-p ale piszę krótko że jeszcze jestem w dwupaku cobyście nie myślały że mnie nie ma:-p
Kurde już się męczę tą ciążą i chce urodzić:tak::tak::tak:
Trzymajcie się ciepło:-)
 
Do góry