reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
....chyba ze znowu lapek padl od grzania futra:-D..

Albo futro się zjarało od trzymania lapka:szok::-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:

a z karmieniem?? Hmm, narazie nie mam siły i ochoty oduczać Igora cycania. Jest mi wygodnie, bo w nocy jak sie obudzi, to dostawiam do cyca i dziecko w sekundzie śpi. W sumie to Igor dostaje cyca tylko na noc i czasami w nocy jak się przebudzi.....

Edit: lecę pod prysznic.
 
Ja to chyba bym sie nie zdecydowala dlugo karmic piersia. Na pewno nie rok. Wtedy to juz moje cycki bym pewnie do pasa miala :szok: Kobitki, padam na pysk ze zmeczenia. Borys wrocil, ale chyba ja nie dam sie na nic namowic poza prysznicem i pidzamka. Leceeeeeeee. Spijcie dobrze ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jesteśćie chamki!!;-)

Jak smiecie tak mowic o moim futrze?!?;-)
futro ma sie dobrze:-D

ucieklam wczoraj bo uzmyslowilam sobie ze strasznie duzo czasu spedzam przed kompem:szok: dlatego wylaczylam go, i grzecznie polozylam sie do lozka, hmmm no moze nie az tak bardzo bo przez chwile myslalam o moim zastepczym pocieszycielu, jednak bylam za leniwa by wstac i isc do szafy:-D

Noc mielismy ok ale wiadomo- krotka!:wściekła/y:


anastazja! no nie wiesz jak uzyc ptaka?:-D:-D:-D najpierw dolem zeby pizza podniosla sie do gory, a pozniej gora ale głeboko! az Cie cofnie:-D:-D i pizza wyleci;-)


wika szkoda Igorka, mam nadzieje ze choroba wiecej sie nie rozwinie:no:


lazurowe.. szkoda, ze nie skorzystalas wczoraj... jak maz napatrzyl sie na mecz to moze i wczoraj by celnie strzelil Ci gola!:-D:-D:-D


livastrid, moze ogranicz bardziej odciaganie? wtedy pokarm szybciej sie skoncz. A dokarmiasz modyfikowanym?


Dzis musze jechac na zakupy przed poludniem, wiec nie placzcie za mna:-D
 
Do góry