reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

poczytałam, pamiętam, ze pisałyście o koopkach i że Lelek nie sra:szok: Może lewatywa:-D:-D

więcej grzechów nie pamiętam!!

A i Anastazja wpadła:-D
 
reklama
Laski na poprzedniej stronie edytowalam posta i macie tam foto moich Nynek :-)
Mnie tez sie zachciewa kurka siwa. Borysowi to sie rano zawsze chce jak ja jestem jeszcze na wpol przytomna i nie kontaktuje :-D Ale w sumie jak mi sie spodoba to niezla pobudka jest :tak: Ale wieczorem tez daje sie namowic... na operacje :-D No ale nie ma innego wyjscia jak juz zaczynam na niego wlazic :-D
 
Ostatnia edycja:
dalam i jestem ciagle niezadowolona:dry::-p:blink:
zjadlam czekolade i jestem niezadowolona
i w ogole jestem niezadowolona:-p

dobra, m uspil chyba tego mojego myszastego potwora:-D bo nareszcie nastala bloga cisza:rolleyes: z checia wypije tego winiacza, co mi kumpel podrzucil:-D
 
hmmm. livastrid, a maz nie moze Ci dzis dac przepustki na wiecej?;-)

albo zjedz grzybki:-D

lazurowe...; swietne imie dla psa.. Elvis:-D
 
Lelcia frustracja sie musi brac z jakiegos powodu ;-):-p

wika a Ty widze biedronic sie bedziesz, to data konca roku szkolnego czy jak?

lazurowe
, no Elvis jakby na mnie naszczekal to bym naprawde na drzewo wlazla
 
Lelek dziex :) W necie wynalazlam, bo bylam wprost oszolomiona, ze kupujemy yorka i wszystkiego w necie szukalam (jedzonko, ubranka, lozeczko i takie tam) no i imie tez :) A pojutrze pierwsza wizyta Elvisa u fryzjera ;-)
livastrid pij, a co se zalowac bedziesz :-) Piesiu ma teraz niecale 5 miesiecy, ale jak go kupilismy w grudniu to byl tak malutki, ze ledwo go znajdowalam :tak: Teraz to juz chlop, bo ma 1,5 kg :-)
 
Ostatnia edycja:
Lelek coś Ty nie będę piła sama a do lusterka to lipa :-D


Wika rozwaliłaś mnie na łopatki, "lelek nie sra" :-D k***a ocipieję zaraz :-D


Lazurowe no no Elvis jest nie zły.
 
reklama
Do góry