reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Lelek pytalas o mojego meza :) Wiec on pochodzi z Bulgarii, dlatego taki... ciemniejszy ode mnie :-D

livastrid a co mi tam! Ostatni urlop mialam... kiedy to bylo? W zeszlym miesiacu 18.02 tydzien w Polsce, ale teraz to

egzotyka sie szykuje i byczenie na plazy :tak::-) tra la la :p
 
A ja właśnie słyszałam złe opinie o Bułgarach i na własne oczy widziałam co wyprawiają, no ale wiadomo nie każdy taki jest ;-)

Ogólnie jakoś Bułgaria mi nie podpasowała.
ALe to chyba dla tego że znalazłam już swoje miejsca wyjazdowe.
 
A ja właśnie słyszałam złe opinie o Bułgarach i na własne oczy widziałam co wyprawiają, no ale wiadomo nie każdy taki jest ;-)

Ogólnie jakoś Bułgaria mi nie podpasowała.
ALe to chyba dla tego że znalazłam już swoje miejsca wyjazdowe.

ja mam pare kolezanek co wlasnie z bulgarami sa i one nie stekaja jakos zle na nich, ale wiesz tak sobie mysle, ze to zalezy jak sie trafi i to w sumie nie zalezy kto skad pochodzi, rownie dobrze moznaby bylo trafic na polskiego wstreciucha. Mojej mamie podpasowali bulgarzy, no ale wybrala kogos innego :-D, ale tata do tej pory dreszczy dostaje jak slyszy bulgaria :-D:-D:-D
 
livastrid jak ja pojechalam z nim pierwszy raz do Bulgarii to oczy wyszly na wierzch jacy tam sa slodcy faceci. Ooo tak patrzylam :szok: Normalnie szok. Cukiereczki jedne, ajjjj. Bylo na czym oko zawiesic :-)
Moj Borys jest kochany, ale strasznie uparty. Ciagle nad tym pracuje, ale nie jest latwo...
 
lazurowe_wybrzeze ale super! to gdzies Ty go wyrwala?;-)


ja sie zgadzam z livastrid- kaamaa Ty jestes:najbardziej "pobozna" na tym watku:-D

sorki ze tak ucieklam ale oko mi sie zamklo- Milosz mial spac ale bylo odwrotnie
 
livastrid jak ja pojechalam z nim pierwszy raz do Bulgarii to oczy wyszly na wierzch jacy tam sa slodcy faceci. Ooo tak patrzylam :szok: Normalnie szok. Cukiereczki jedne, ajjjj. Bylo na czym oko zawiesic :-)

bez kitu zaraz tam pojade :-D:-p:-D:-p:-D

prosze mi nie pisac o slodkich i milych facetach :-p:-p:-p
az musze zjesc czekolade :-D


pewnie z czasem zmieknie, lazurowe, troche lat i dzieci przybedzie, i nie bedzie miec sily na to by byc upartym ;-)

mnie ten malpiszon dzis w ogole spac nie chce, :no: Lelek
 
reklama
Lelek my sie poznalismy w Anglii :) On tam pracowal 4 lata, a ja bylam tam na rok i tak jakos wyszlo :) No i dogadujemy sie po angielsku, aczkolwiek bulgarski razbiram :-D
livastrid jedz, a nie pozalujesz widokow :-D
 
Do góry