reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Lelek nu to dawaj budziem gawaryć :-D


Wika pewnie że trzeba a Boys przede wszystkim, "jesteś szalona" mówie Ci nanana :-D uwielbiam to !


Ja to po czekoladzie sram dalej niż widzę :-D dlatego nie jem jej w czystej postaci ale np. delicje, jeżyki bardzo chętnie wsysam :-D
 
a ja po niczym nie sram:-D
ostatnio wyprobowalam najtanszy jogurt z biedronki i on jako tako mi pomaga:-D

ja to rower mam w planach zakupu, z checia bym pojezdzila
 
Ja kiedyś z rowerem byłam za pan brat a teraz lekko mówiąc się nie lubimy :-D

A co do wpadania, to parzcie się na potęgę :-D i wpadajcie macie moje błogosławieństwo :-D
 
A ja jak mam zaparcia i nie moge ten teges to 2 sztuki Activii codziennie i nie ma problemu. Kazdego dnia na sedesie i rach ciach po krzyku :-D
PS. Zabojcze jestescie kobity! :-D
 
ta i sliwki, i jablka i siemie lniane, guzik prawda- tzn ja jestem twarda:-D mnie nawet olej rycynowy nie rusza:-D
ale gowniany temat sie tu panoszy:-D:-D:-D
 
Livastrid jedna pobożna na tyle nie okiełznanych ruchaczek mam marne szanse :-D wymiękam! :-D


Na zaparcia są dobre suszone śliwki, po nich idzie gładko jak ta lala ;-)

No i xenna, czyści do czysta, polecam tylko dla mocno zdesperowanych :-D
 
reklama
Lelek mnie jakos pomaga, naprawde super sie czuje, jakas taka lzejsza. Musze zrzucic ze 3-4 kg, bo jak bylam jeszcze z moja fasolka to tylko slodycze wcinalam, no i widac cholewka jasna taka opone teraz :dry:
Suwaczek wakacyjny juz jest! Wypasik, co? :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry