reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wiecie co a mnie te kilogramy przerazaja,tzn.boje sie ze jak przywale ze 30 to nie zgubie tego i taka zostane:zawstydzona/y:Wiem ,ze to glupie ,ale kazdy ma inny metabolizm.Moja mama zawsze byla szczupla ,byla gimnastyczka a po trzecim dziecku ,czyli po mnie zostalo jej sporo a przybrala 30kg
 
reklama
mi praktycznie zaraz po porodzie zeszlo od razu 15kg a przez miesiac zgubilam kolejne 5 i tym sposobem wrocilam do wagi sprzed ciazy a nawet kg mniej:-)
 
Dziewczyny, ja już naprawdę nie wiem co myśleć.:wściekła/y: Wczoraj było już całkiem ok, a dziś znowu boli mnie to cholerne podbrzusze, nasilsiło się po tym jak poprzenosiłam stertę ciuchów (jestem w trakcie segregowania, pakowania) aż musiałam usiąść. Boję się co to może być.:-:)confused: Robiłam test w niedz. ale wyszła 1 kreska, ale to może za wcześnie i nic nie wykazało?:no: Dlatego jak w czwartek pójdę oddać mocz do analizy to od razu zrobię betę (tak dla pewności), poszłabym już jutro, ale póki mam krwawienie (co prawda lekkie) to to może zafałszować wyniki badania moczu, prawda? A do czw. mam nadzieję nie będę już krwawić ani plamić. Wtedy jak odbiorę wyniki w pt pójdę do lek. ogólnego- powinno sporo się wyjaśnić. Tylko teraz kurczę boję się dźwigać i przenosić, a to niestety nieuniknione przy przeprowadzce.:wściekła/y::-:)crazy: ???????????
Maron- to trochę jedziemy na tym samym wózku, obie nie wiemy co się z nami dzieje...:no:
 
Hej :))

Wy to litości nie macie:no::no: Wchodze ja, strudzona po pracy, na bb, myślę sobie ze dwie stronki będą do nadrobienia a tu........... TYLE!!!!!!!! Szok!!!!!:szok::szok: Wy naprawdę chowacie te dzieci do szaf!!!!!!!!!:szok::szok: Tyle, że mój za bardzo nie chce siedzieć w szafie:-D:-D:-D

Lelek- pozycja na Allaha!!!!:-D:-D Ulubiona Igora!!!! Chyba dzieci tak śpią
Maron- ty nadal bez@@@?? Bez kitu:shocked2::shocked2:
Livastrid- pasowałoby Ci urodzić tak w kwietniu/ maju. Zimą będiesz miała mały brzuszek i upały Cię ominą :)) Ja tak bym chciała rodzić :tak::tak:
Kaamaa u mnie dzisaij tylko -13:szok::szok::-D:-D
Isana- a Ty robiłaś betę?? Czy tylko test? Ojj, doczytałam ze idziesz dopiero :)

Ja po porodzie też szybko schudłam, ale teraz:szok::szok::szok: Troszkę się przytyło tu i ówdzie:-D:-D

I włosy tez w hurtowych ilościach wypadały:szok:
 
reklama
oj wika nie narzekaj:-D:-D

mi wlosy wychodzily przez 11 miesiecy i zadne specyfiki nie dzialaly:wściekła/y:


ale mam nerwa az zoladek mnie rozbolal!!! ten moj ancymon dzis doprowadza mnie do szalu wydajac od rana wysokie dzwieki!!! czegoz on jeczy?
 
Do góry