reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Dobranoc Lelek


Nie wiem czy koszmarem, mozna nazwać stado napalonych i szurniętych staraczek :-D

Na pewno jest to zjawisko nie spotykane wcześniej w przyrodzie :-D
 
Dziewczęta, wy to zboczuchy jesteście... żartuję! :-D Naprawdę poprawiacie mi humor lepiej niż niejedna polska komedia, hahaha... też się śmieję do kompa. Ale na moim nie robi to już wrażenia.:tak:
Też bym już chętnie poświntuszyła z moim, ale musimy czekać aż @ mi się skończy. No i jak już będziemy na swoim, w swoim nowiutkim mieszkanku, w nowym łóżeczku, ach! :-) Bo po czujnym okiem (i uchem) teściowej to jakoś tak nie bardzo, no nie?;-)
 
Hej witam sie z samego rana:) moj maly lobuz oczywiscie juz od 6 nie spi i grandzi.
Widze ze tu wesolo macie:)
Isana a co tam niech tesciowa sobie troche poslucha:D
 
buenos dias kochane (mowilam, ze zaczne)

litości dziewczyny...;-)

Agnieszka, Bismarck mowil "nie ma litosci, badzcie brutalni":-p;-)

No i jak już będziemy na swoim, w swoim nowiutkim mieszkanku, w nowym łóżeczku, ach!

a czy wiesz, ze w nowym domu bardzo szybko sie dzieci majstruje:laugh2:

Dobijcie mnie :wściekła/y: -20 na termometrze :dry:

u mnie -2, ale walilo cala noc sniegiem, zreszta do tej pory wali. Juz skapitulowalam z odsniezaniem i jest tylko waska sciezka do domu.
Milych odwiedzin:tak:

a mamy wesolo, natalia, mamy:-D, widzisz, od zboczuchow nas wyzywaja:-p No, ale badz co badz najweselszy watek przez to chyba bedzie w calej historii:-D Mamusie w 2012 najwiekszym offtopem na calym bb:-D

dobra, musze zjesc sniadanie;-)
 
reklama
Witam sie i ja

co prawda z ranca zagladnelam tu i sprawdzilam czy bede miala duzo do czytania ale nie pisalam bo by mi reka zamarzla jakbym ja spod koldry wyciagnala


Milosz wlasnie obudzil mnie przed 7 i jeczal niemilosiernie! Jak mialam otwarte oczy to spoko, bawil sie a jak tylko zamykalam- od razu piorun w niego wchodzil
 
Do góry