reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ano przed Madzią nie da się ukryć:tak: Ja jeszcze u rodziców ale jutro już jadę do domku. Troszkę pomogłam mamie i sobie posiedziałyśmy razem.:-D Nie doczytam Was pewnie więc mam nadzieję, że nie ominęła mnie jakaś ważna wiadomość na forum. Jeśli tak to proszę o sprawozdanie;-)
O Kasia nie uciekła;-)
Nie da sie nic ukryć przede nami, hihihi:-D:-D
A co do wiadomości to chyba nic Cie nie ominęło

A w bobovicie nie wygraliśmy:-( Ale są już nowe zdjęcia:-)



Maggie a kto wybiera to zdjęcie w konkursie??
 
reklama
ja tylko podgladam bo moj M siedzi na kompie od niepamietnych czasow:) i juz chyba dzisiaj nie pogadam bo ide pod prysznic i sie polozyc i ciagle czekam na kopniaczki i coraz bardziej sie stresuje:( nie umie na niczym innym sie skupic dlatego sie nie odzywalam,nie bede wam ciagle o moich stresach pisac i o tym co mnie martwi...
 
Ale jak to nie wygraliście to co mamy z dwóch komputerów głosować?

Wiecie co babeczki chyb okres mi się zbliża bo brzusio mi się odzywa co jakiś czas no i jakieś taki dziwny sluzik mam. Ale głupio tak mieć okres po takiej długiej przerwie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tylko podgladam bo moj M siedzi na kompie od niepamietnych czasow:) i juz chyba dzisiaj nie pogadam bo ide pod prysznic i sie polozyc i ciagle czekam na kopniaczki i coraz bardziej sie stresuje:( nie umie na niczym innym sie skupic dlatego sie nie odzywalam,nie bede wam ciagle o moich stresach pisac i o tym co mnie martwi...
Justyś mów nam mów.Nie denerwuj sie kochana.Jadłaś coś słodkiego? Może sie dzidzia odezwie jak zjesz
Ale jak to nie wygraliście to co mamy z dwóch komputerów głosować?
No widzisz ja miałam głosów ponad 200,a dzidzia co wygrała 600:szok:
Ja będe głosować z dwóch komórek i z kompa też 2 razy bo można z dwóch przeglądarek:-)

Wiecie co babeczki chyb okres mi się zbliża bo brzusio mi się odzywa co jakiś czas no i jakieś taki dziwny sluzik mam. Ale głupio tak mieć okres po takiej długiej przerwie.
Ja jestem ciekawa kiedy ja dostane:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nic w TV dziś nie ma. :-( Lipa.

Mam plan obejrzeć o 8 rano Brzydule bo dzis przegapiłam ale boje sie że zaśpie. Jakoś mi się sen od dwóch dni wydłużył. :-D I Klusek też dłuuużej śpi. Hmmm, zapadamy w sen zimowy. :eek:
 
Nic w TV dziś nie ma. :-( Lipa.

Mam plan obejrzeć o 8 rano Brzydule bo dzis przegapiłam ale boje sie że zaśpie. Jakoś mi się sen od dwóch dni wydłużył. :-D I Klusek też dłuuużej śpi. Hmmm, zapadamy w sen zimowy. :eek:
No nic nie ma,jeszcze Tancerzy nie dali :wściekła/y:
Nasze dwa Niedźwiadki zapadają w sen zimowy:-D:-D
 
Woow Madziu to strasznie dług masz tego farta! Ja dziewczynki zmykam bo spać mi się chce. Dobrej nocki życzę. Bużka.
 
reklama
Do góry