reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Muszą chyba minąć 24 godziny

Maggie odpoczywaj,a mówiłaś lekarzowi o tym ciśnieniu??

a dawno masz juz takie cisnienie wysokie ?
Skacze mi od miesiąca. Mówiłam gince, powiedziała żebym sobie zapisywała i jak długo tak będzie na IP jechać. Jakby dobiło do 160/100 to odrazu na IP

Wózio przyjechał :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Wózio przyjechał :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Wózio przyjechał :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


Nikogo nie ma - nikt się ze mną nie cieszy - poobrażały się że na Kacperka 200 głos oddałam. :-(
 
Ostatnia edycja:
skacze mi od miesiąca. Mówiłam gince, powiedziała żebym sobie zapisywała i jak długo tak będzie na ip jechać. Jakby dobiło do 160/100 to odrazu na ip

wózio przyjechał :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
wózio przyjechał :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
wózio przyjechał :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


nikogo nie ma - nikt się ze mną nie cieszy - poobrażały się że na kacperka 200 głos oddałam. :-(
siuuper:-d:-d
 
reklama
Justyś - nu nu nu - bo Ci posta wykasuje :-D:-D:-D

Ale mi się mordka cieszy - tylko nie moge stelaża i gondoli i fotelika wyciągnąć z kartonu bo ciężkie i sie zaklopsowało :szok:. Ale torba, śpiworek i jedno koło fajne :-D:-D:-D
 
Do góry