reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Nom, tez się cieszę :) Kupiłam wczoraj gazetkę "Twoje Dziecko" uwielbiam ją czytac :) No i co miesiąc opisują dokonania dzieciaczka:) Tzn przez cały rok raz w miesiącu odwiedzają jedną rodzinkę i rodzice opowiadają co szkrab potrafi, zdjęcia dają itp :) Od stycznia nowa rodzinka będzie:) Od narodzin zaczynają i pierwszy miesiąc dzidziusia opisują:)
 
no i mam wyniki no i nie sa zaciekawe,anemia,bo mi strasznie spadla krew,mocz tak sobie,a krzywa cukrowa nie wiem jak interpretowac,dziewczyny pamietacie moze jaki wy mialyscie wynik,ja mam na czczo 76,2,a po glukozie po dwoch godzinach 68,9 nie jest to za malo?
 
Nom, tez się cieszę :) Kupiłam wczoraj gazetkę "Twoje Dziecko" uwielbiam ją czytac :) No i co miesiąc opisują dokonania dzieciaczka:) Tzn przez cały rok raz w miesiącu odwiedzają jedną rodzinkę i rodzice opowiadają co szkrab potrafi, zdjęcia dają itp :) Od stycznia nowa rodzinka będzie:) Od narodzin zaczynają i pierwszy miesiąc dzidziusia opisują:)
:-):-)
Ja też czytam te gazetki,sporo mi sie ich przez ciąże uzbierało:-)
 
no i mam wyniki no i nie sa zaciekawe,anemia,bo mi strasznie spadla krew,mocz tak sobie,a krzywa cukrowa nie wiem jak interpretowac,dziewczyny pamietacie moze jaki wy mialyscie wynik,ja mam na czczo 76,2,a po glukozie po dwoch godzinach 68,9 nie jest to za malo?
Justyś ja miałam jeszcze niższy wynik i było oki
 
Justyś ja miałam jeszcze niższy wynik i było oki
dzieki za odpowiedz kurcze myslalam,ze po glukozie ma byc wiecej,ja tam o siebie sie nie boje bo niedocukrzenie idzie leczyc tylko sie wystraszylam ze dzidzi cos moze byc tak samo mnie martwi poziom krwi ale juz do poniedzialku poczekam bo zastanawialam sie czy nie isc samej i sobie nie kupic jakis witamin
 
reklama
kurcze te moje zawroty glowy, prawie omdlenia i kolatanie serca to moze byc z niskiego poziomu krwi a ja myslalam ze tak sie dzieje w ciazy w sumie i to i to ma wplyw
 
Do góry