reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Czesc dziewczyny!!! Jestem tu nowa :) I mam takie pytanko do Was :) jako że juz jesteście mamusiami :) Razem z mezem staramy sie o dzidzie 2 miesiace.W zeszlym miesiace sie nie udalo ale moze teraz bo mam troszke inne objawy jak zawsze.Pare dni po owulacji zaczely mnie bolec piersi a zwykle zaczynaja mnie bolec ok tygodnia przed miesiaczka. Oprocz tego zauwazylam duzo mlecznego sluzu. Wiecej juz objawow nie zauwazylam gdyz to dopiero 10/11 dzien od owulacji a czy do zaplodnienia doszlo to nie mam pewnosci ale bardzo sie staralismy :). Co sadzicie? Czy jeszcze za wczesnie na jakiekolwiego objawy? Jak dlugo Wy sie staralyscie?
 
reklama
WITAM:-)
Dzisiaj mam lepszy humorek bo i skurcze nie męczyły:-)
DZIEWCZYNY ZROBILAM DZISIAJ TEST!!!!I WYSZEDL:-D:-D:-D
WPRAWDZIE TA 2 KRESKA JEST JASNIU5TKA ALE TO JUZ NIE JEST CIEN I NIE TRZEBA SIE DOMYSLAC CZY ONA WOGOLE TAM JEST:-D:-D
DZISIAJ POSZLAM UMOWIC SIE DO MOJEGO GINA....NAJBLIZSZE TERMINY NA STYCZEN:szok: MAM ZAMIAR POJSC DO PRYWATNEGO (PODOBNO SWIETNY) TYLKO MAM DO WAS PYTANIE - KIEDY M0ZNA STWIERDZIC U GINA, ZE TO CIAZA? BO NIE CHCE WYDAC 100ZL ZA WIZYTE I SIE OKAZE, ZE JESZCZE ZA WCZESNIE ZEBY COS ZOBACZYC....:sorry:
GRATULACJE!!!dawaj zdjątko pochwal się:tak:
Czesc dziewczyny!!! Jestem tu nowa :) I mam takie pytanko do Was :) jako że juz jesteście mamusiami :) Razem z mezem staramy sie o dzidzie 2 miesiace.W zeszlym miesiace sie nie udalo ale moze teraz bo mam troszke inne objawy jak zawsze.Pare dni po owulacji zaczely mnie bolec piersi a zwykle zaczynaja mnie bolec ok tygodnia przed miesiaczka. Oprocz tego zauwazylam duzo mlecznego sluzu. Wiecej juz objawow nie zauwazylam gdyz to dopiero 10/11 dzien od owulacji a czy do zaplodnienia doszlo to nie mam pewnosci ale bardzo sie staralismy :). Co sadzicie? Czy jeszcze za wczesnie na jakiekolwiego objawy? Jak dlugo Wy sie staralyscie?
witam i kciuki za udany cykl:-)najlepiej poczekać do dnia @ bo czasami niepotrzebnie się nakręcamy;-)ale życze aby były te objawy efektem fasolki:tak:
MAGGIE jesteś moderatorem:-)
MADZIAS te nieprzespane noce ja mam tak do dzisiaj:confused2:ale jest lepiej bo synek już spi tyle co mleczko wypije i dalej śpi bo wcześniej top potrafił mi koncerty robić a raz nawet o 3 się obudział aby się bawić:rofl2:
JUSTYŚ oby te twardnienia nie były niczego przyczyna:sorry:wiesz ja je też miałam i z tego efekt problem juz ze szyjka ale mysle że sie oszczedzasz i twrdnienia to nic jak tylko Braxtony:tak:super że brat wychodzi:-)
 
Cześć Dziewczyny,

Dotarłam.

Madziu - ja od 6:40 na nogach :-D:-D:-D Ale powiem szczerze że jak mam sie tak w nocy męczyć to wole wstać i zacząć ogarniać różne rzeczy :tak:

moj bratek czeka na wypis i juz pojedzie do domu:))
Super, pozdrów brata od Nas


Patrysiu - dziękuje, właśnie też zauważyłam :tak:

Wróciłam do domku i standardowo jak nie czekałam na listonosza to był - i to nawet dwóch :-D:-D:-D Jeden z paczką a drugi z poleconym. Po 17 sobie odbiore.

Poczyniłam zakupy - wanienka, przewijak, jakieś tam okrycia na przewijak, prezent dla Kacperka (niestety bodziczków nie było :-(), osłonki aventu, podkłady, majtale siateczkowe.... Hi hi. Może wózek też dotrze bo sprawdzałam i szwęda się z jakimś kurierem po W-wie :-D:tak:

Acha - oddałam 201 i 200 głosik na Słodziaka
 
ale z ciebie ranny ptaszek maggie,no ale jak nie idzie spac to lepiej wstac;) widze,ze juz z zakupami zbizasz sie ku koncowi,fajnie,wozio pewnie przyjdzie dzis lub najpozniej jutro,a ja musze sie zebrac i po wyniki skoczyc,ciekawa jestem jak mi wyszly!?
 
ale z ciebie ranny ptaszek maggie,no ale jak nie idzie spac to lepiej wstac;) widze,ze juz z zakupami zbizasz sie ku koncowi,fajnie,wozio pewnie przyjdzie dzis lub najpozniej jutro,a ja musze sie zebrac i po wyniki skoczyc,ciekawa jestem jak mi wyszly!?
:-D:-D:-D Pamiętam jak na początku mogłam spać non-stop :tak: A teraz jakiegoś powera rano dostaje, tylko po południu i wieczorem flaczek ze mnie ale dzielnie do 23-24 wytrzymuje :-D:-D
Leć po wyniki - ale czuje że będzie ok. ;-)
Aaaa widziałam że w poniedziałek idziemy do lekarzay większą grupą pod wezwaniem :-D:-D
 
Heja!!
Nie miałam internetu przez dwa dni.. Eh.. No ale juz jestem z Wami:) Zaraz oddam głos na Kacperka coby się chłopak nie pogniewał na e-ciotkę, że go zaniedbuje od dwóch dni;-):-) Zaraz po jakies bułeczki skoczę do sklepiku na dole:) Mam nieodparta pokusę na jakąś bułkę z budyniem czy cuś:-p:-D
Dziękujemy:tak:
Cześć Dziewczyny,

Dotarłam.

Madziu - ja od 6:40 na nogach :-D:-D:-D Ale powiem szczerze że jak mam sie tak w nocy męczyć to wole wstać i zacząć ogarniać różne rzeczy :tak:


Super, pozdrów brata od Nas


Patrysiu - dziękuje, właśnie też zauważyłam :tak:

Wróciłam do domku i standardowo jak nie czekałam na listonosza to był - i to nawet dwóch :-D:-D:-D Jeden z paczką a drugi z poleconym. Po 17 sobie odbiore.

Poczyniłam zakupy - wanienka, przewijak, jakieś tam okrycia na przewijak, prezent dla Kacperka (niestety bodziczków nie było :-(), osłonki aventu, podkłady, majtale siateczkowe.... Hi hi. Może wózek też dotrze bo sprawdzałam i szwęda się z jakimś kurierem po W-wie :-D:tak:

Acha - oddałam 201 i 200 głosik na Słodziaka
Dziękujemy:tak: Ciekawe co to za polecony:-p
no idziemy:),ja ide na 13.20 mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok i ze sie okaze,ze w brzuszku sa jajeczka;)
Ciekawe czy tam są jajeczka:-D
 
reklama
A ja zrobiłam racuchy:-p
Właśnie miałam okrzyki wojenne bo Kacperek nie mógł usnąć,teraz powiedzmy że śpi-no jednym okiem:-D
 
Do góry