reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
od czwartku nie mialam jak popisać , wiec dziś to masakra tyle tego sie nazbierało :)
No ale fajnie tak wejść tu, poczytać co u Was słychać itd :):):):-)
 
Agnieszka-super :):) Ja też chciałam zrobić sobie pasemka , ale narazie zrezygnowałam, ze względu właśnie na te wizyty u fryzjera, jestem sama wiec nie zawsze mam jak wyjśc a z małym to byłoby cieżko chyba że bym go uwiązała w wózku :-D
Narazie wygodniej mi farbować na jeden kolor ;)
 
No mam nadzieje że sie pochwali :)
My postanowiliśmy ze jak zajde to po 4 miesiacu bedziemy juz gromadzic pomalutku rzeczy dla dziecko np pampersy, chusteczki, a nie wszystko na raz pod koniec, bo wiadomo ze wszystko kosztuje :(
wiem ze niektorzy są bardzo przesądni i nie kupują nic przed urodzeniem ale dla mnie to głupie, z małym posłuchałam innych i na raz to bylo ciezko kupić wszystko, wiec tym razem bedzie inaczej :)
 
mamuśka Ja umówiłam się na sobotę 22go więc mąż zostanie z małym w domu bo w tygodniu to ciężko bo praca i mały także mi zostają tylko weekendy a 22 dlatego bo wcześniej nie ma wolnych terminów.


Ja na razie czekam na wizytę u gina potem będziemy działać a jak się uda to przyjdzie i czas na dziecięce zakupy:)

Buziaki dla was i miłego dnia życzę!
Pozdrawiam
 
reklama
Napisałam posta i go wcięło!!!!! Nie dam rady znowu napisać! U nas dziś piękne słońce, chce mi się śpiewać i tańczyć, byłam z Maciusiem na spacerku, z mamą robiłam plany na weekendowe imprezy - oby do przodu. Gardło mniej boli, bo odkryłam super lek w spray - hasco sept - polecam, choć nie jest super tani, bo kosztuje 18 zł. Więc już czuję się prawie zdrowa, ale niestety nici z objawów ciążowych.

Klaudusia jak po zakupach???

Hej Mamuśka!

Agnieszka.kk miłego dnia! Dziś masz wolne?? Jaka pogoda u Was???

Kala a jak Ty dziś???? Jak synek???

Nikolaa jak po winku?? :)))

Aga27 buziaki :))
 
Do góry