reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Tak kochanie, ale weź pod uwagę 11 tyg różnicy. Dogonie Cię ba nawet przebije o jakieś "parę" dobrych centymetrów.
Wiesz u mnie też rano brzuszek mniejszy a wieczorem mnie wywala.
 
Ja wieczorem też ledwo co siedzę, bo cyce już mi na brzuchu zaczynają leżeć.
Ja chyba w 20tc miałam 94 w pasie więc dużo nie urosło ale zawsze coś do przodu.
 
Ja się cycochami to cieszę, bo mąż je bardzo komplementuje.
Jakoś to będzie, może tak jest w drugiej ciąży szybki przyrost a późnej już spokojnie.
 
Mojemu mężowi też cycuszki się podobają i podobno są większe niż w pierwszej ciąży tylko co z tego jak on sobie poużywać nie może hehe :-D
Agnieszka to u Ciebie będzie pierwszy objaw ciąży: ssanie przed @ ON!!! :-)
 
reklama
Klaudusia bardzo Wam współczuje, ja teraz potrzebuje bardzo dużo przytulanek. Nie wiem jak bym zniosła gdybym nie mogła, może to inaczej, człowiek nie myśli bo wie, że nie może.
Aguś ja miałam zawsze ssanie przed @, zwłaszcza na słodkie i ciężko strawne, później się zwijałam z bólu przy takiej diecie.
 
Do góry