reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Zimno, zimno, zimno brrrrrrrrrrrrr

i to bardzo, ja dzisiaj do pracy zabrałam sobie farelkę, bo aż trudno sie pracuje jak tak zimno, a że to stare budownictwo, to te okresy przejściowe, między latem a sezonem grzewczym i po zimie, po sezonie grzewczym a latem trzeba sie wspomagać, bo trudno wysiedzieć .......... ;-)

pozdrawiam cieplutko :-)
 
Witam i ja.Dawno nie zaglądałam do tego wąteczku.
W niedzielę test robiłam i wyszedł pozytywny. Jednak z oficjalnym ogłoszeniem czekam do jutra. Jutro bowiem do gina idziemy potwierdzić.
Jakby co to fluidki przesyłam ~~~~~~~~~~~~ i kciuki za wszystkie trzymam
Miłego dzionka
 
Bry!

U nas dziś zaczęli grzać, także jest całkiem fajnie...

Ozkane GRATULACJE, fluidki wyłapane, bo coś czuję, że na następny cykl się przydadzą...
 
W niedzielę test robiłam i wyszedł pozytywny. Jednak z oficjalnym ogłoszeniem czekam do jutra. Jutro bowiem do gina idziemy potwierdzić.
Jakby co to fluidki przesyłam ~~~~~~~~~~~~ i kciuki za wszystkie trzymam
Miłego dzionka

wielkie gratulacje ..................................................... a fluidki złapane :tak::-D:tak:
 
Gratulacje !!!

U nas też grzeją :-).
Ja z synkiem na chorobowym siedzę.

przez nos w tym miesiącu żadnych działań nie było - spokojnie czekam na @ i drugą dawkę szczepionki.
 
reklama
witam :tak:

u mnie w pracy zaczęli grzać, a do tego dzisiaj świeci słoneczko, przynajmniej ten dzien jest jaśniejszy, zimno nadal ale słonecznie .... :tak:
pozdrawiam ...................:rofl2:
 
Do góry