reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

Sprite wisi sobie , wisi, Tatuś tam ma swoje programy i MUSIAŁ być. Tv tylko u nas brakuje w kuchni i łazience , chociaż ostatnio usłyszałam ,że szkoda ,że wanny nie mamy bo by sobie szanowny małż mógł polec w wannie, mały telewizorek zamontować i oglądać.... :cool: Bez komenatarza :-D:-D:-D
 
reklama
Mommy ślicznie urządziłaś pokoik :tak: ja mam tylko kącik,ale my z mężem nie zostawilibyśmy na noc dziecka nigdy w drugim pokoju ( no może 3 latka :-D już tak ) takie dziwaki z nas :rofl2:

litery drewniane ,przyklejone na taśmę dwustronną ,piankową
 
Bada mały przez pierwsze pół roku na pewno będzie z nami spał w kołysce , tylko ona na razie stoi u niego w pokoju bo po co u nas ma stać pusta ;-) No a później zobaczymy jak to będzie ;-) Muszę jeszcze w jeden dzień ją przytachać do sypialni i obczaić jak ją do łóżka przymocować jako dostawkę taką. Będę musiała chyba pasami do stelaża zamontowac bo innej opcji nie ma :confused: no chyba , że będzie tak stała koło łóżka a nie jako dostawka. Dostawka wygodniejsza z opuszczonnym bokiem.
 
reklama
A co myślicie o takich kocykach dla dzieci:http://maylily.pl/produkt/lapki-zyrafa sprawdzi się w pokoju? W sklepie są różne wzory więc można szaleć potem z wzorami i kolorami albo do kocyka dopasować resztę pokoju. Jest spory więc będzie na lata. Kupilibyście na prezent swojemu dziecku?

Na głowę nie upadłam, żeby dopasowywać pokój do kocyka ...
 
Do góry