reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
elvie....wow, jaki termometr:-). Daj znac jak sie sprawuje bo mój juz na wykonczeniu (póki co mierze Boryskowi pod paszką) i może sie rozejrze za nowym.
 
No to widze, ze lozeczko Kritter rzadzi ;-) Kuba tez ma tylko, ze niebieskie :-D sam sobie wybral i nie dal sie od niego odciagnac (mial 2 lata) i jestesmy z niego zadowoleni ;-) utrzymuje podskoki 4 dzieci w wielku 4-5 lat :p albo jedna ciezka babe czytajaca dziecku bajki na dobranoc ;-) + 2 dzieci+ Takze wytrzymale jest :-D
 
Ja z łóżka J. też jestem mega zadowolona :tak:
Niestety nie znalazłam go na allegro a sprzedawca od którego kupowałam też nic nie ma :-(
w każdym razie jest z gruuubych dech (bo mają aż po 3,5 cm) jest wytrzymałe, ma barierki.
 
Dziewczyny jak termometr przyjdzie (pewnie jutro) to Wam napiszę, czy fajny;-)

My się chyba zdecydujemy na to łóżko Martusia, które Kittek wklejała w kolorze Venge chociaż meble ma Lenka białe, ale ona ma być już łóżkiem docelowym, więc wolimy ciemniejsze. Teraz dumamy który wymiar: długie na 160 czy 180? Szerokie na 80 czy 90? Gdybyśmy wiedzieli, jaki Lenka będzie miała pokój byłoby nam łatwiej, ale niestety łóżko kupimy jeszcze w tym roku a mieszkanie w maju 2012.

Z resztą łóżko to tylko łóżko - materac najważniejszy i M. już dostał zlecenie na szukanie porządnego materaca dla córci:-)
 
kittek mi tez sie podoba to lozeczko martusia, super jest
elvik sliczne buciki
katik to lozeczko bedzie super pasowalo do pokoju polci, bardzo fajne
ja nie wiem kiedy my bedziemy malej zmieniac lozeczko, ona ma takie wielkie te swoje lozeczko, ono jest 70x140 i ja nie wiem kiedy ona z niego wyrosnie... one tez ma te boki ze mozna je na lozko dla dziecka przerobic...
 
ogladam Wasze te łózeczka i oczywiscie sa fajne, tylko te barierki juz mnie od takiego wyboru oddalaja, wiedzac ze mały nie cierpi byc czymś ograniczony.

a co do zakupu mebli do domu na szybkiego to cos o tym wiem...poślubie musielismy od razu na 2 dzien prawie wszystko kupic, bez wiekszego zastanowienia, tak wiec z polowy mebli i dodatkow jestem zadowolona ale z 2 poloqwa gorzej. a teraz jak złapie sie troszke pieniazków chciało by sie wymienic ale wlasnie tak jak Elve mówi -szkoda, bo nie ma co z tym zrobic.i jest jak jest.
 
Wróciłyśmy z Biedronki i są fajne rajstopki dla dzieciaków po 8,99 , musiałam nieźle się naszukać aby znaleźć mniejsze rozmiary bo jak zwykle wszystko przewrócone do góry nogami ;-) Gatunkowo dobre i fajne kolorki :tak: najmniejszy rozmiar to 92-98

Kamisia u nas ten komplet łazienkowy został tylko w kolorze błękitnym :tak:
 
Ostatnia edycja:
Co do krzeseł; Ja mam w kuchni te z dziurami , jasne skórzane, ale tych dziur mam wiecej niz te które wklejałyście, bo te moje krzesla mają wyższe oparcie. W każdym razie bardzo sobie je chwale i mnie akurat sie podobają i pasują do wystroju:-). No, ale tak jak któras tu pisała, ile osób tyle gustów :tak:

katiczku łożeczko napewno bedzie Poluni służyc, moja Weronika ma identyczne :-)

I nie łapią koloru jeansu jak elvie pisała ??? Jak je czyścisz ??

Co do łóżka my may uzywane przez 3 miesiące moje sosnowe http://allegro.pl/litdrew-lozko-sosnowe-model-tapczan-90-x-200-i1846483428.html podobne do tego własnie i mi go szkoda wyrzucic wiec poszukam tylko jakiejs zaporki zeby młoda moja nie lądowała
 
Ostatnia edycja:
reklama
isabela - w ikei widziałam takie barierki, które można zamontować i jak dziecko urośnie zdemontować, ale musiałabyś sprawdzić, czy Ci będą pasować, bo ikea ma swoje wymiary i może grubość desek się nie zgadzać. Do sosnowego to też każdy stolarz Ci takie zrobi.


Dziewczyny w czym Wasze dzieci śpią? Moja ma piżamki bawełniane early days, pod nie body z krótkim rękawem i skarpetki jej teraz zakładam, bo zimno. Ma też pajace bawełniane, ale w nich marznie, welurowy ma jeden i właśnie takich welurowych szukam, ale znaleźć nie mogę. Wypatrzyłam z mikropolaru:
Pajacyki Carter's 2/3L__Najniższa cena. 13 Wzorów! (1858417501) - Aukcje internetowe Allegro
ale nie wiem, czy to fajne bo nigdy nie miałam. Musze coś pilnie kupić aby do Zakopanego zabrać.
 
Do góry