reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

ja mam cały zestaw Nivea dla małego i tylko w chusteczkach są parabeny więc zastąpiłam je pampersowymi.A jak będzie z użytkowaniem ich się zobaczy już niebawem
 
reklama
ja mam cały zestaw Nivea dla małego i tylko w chusteczkach są parabeny więc zastąpiłam je pampersowymi.A jak będzie z użytkowaniem ich się zobaczy już niebawem

No właśnie ja też ostatnio sprawdzałam Nivea i w większości już parabenów nie ma:no: Muszą z tym zrobić porządek, wyobrażam sobie jak im sprzedaż spadła :-p Johnson Soothing Naturals też kiedyś były z parabenami a teraz już ich nie maja. Za to wszystkie moje kosmetyki je mają :crazy:
 
- 3 czapeczki pokąpielówki,

Bedziesz Malej zakladac czapki po kapieli????
W zyciu z zadnym kapanym dzieckiem tego nie stosowalam, malo tego np tutaj jest oficjalne rzadowe rozporzadzenie, ze dzieci w domu maja ZAKAZ chodzenia w czapkach czy niedrapkach. Polozne zwracaja na to ogromna uwage.



U nas tez wczoraj bylo troszke szopingu...
Poczatkowo nie chcialam kupowac zadnych smokow dla dziecka, bo ogolnie bardzo bede sie starala jednak tego nie stosowac. No ale przekonalam sama siebie , ze moze jednak lepiej miec w zapasie na w razie czego...
No i w bootsie byla wczoraj super promocja na wszystko z TT, wiec pokupowalam:

Zobacz załącznik 219723Zobacz załącznik 219724Zobacz załącznik 219725

procz tego byla fajna promocja na Pampers Sensitive chusteczki, wiec tez kupilam 6 opakowan, no i Kosmetyki z J&J do pupci i twarzy.
 
Dagsila!!!! wózek jest the best -świetnie się nim jeździ, jest leciutki -super.

Więc spacerówka, gondola, fotelik maxi cosi, adapter i baza do samochodu są:-) zakupu nie żałuję;-)

:-) bedziemy szalały takimi samymi furami :-D

Jesli chodzi o kosmetyki dla malca,to zdecydowalam sie na nivea baby,rodzice mu kupia:tak:.Zdecydowalam sie na nie,poniewaz sa to kosmetyki dobrej jakosci no i hypoalergiczne:-)
Ja mam takie pytanko,jakie smoczki uspokajajace macie dla maluszkow?

mam smoki nawet 2, ale na sile nie bede pchala - mam je bardziej w razie "w"


ja mam cały zestaw Nivea dla małego i tylko w chusteczkach są parabeny więc zastąpiłam je pampersowymi.A jak będzie z użytkowaniem ich się zobaczy już niebawem

tez mam nivea i zanim kupiłam cokolwiek sprawdzalam parabeny i w niczym nie mm - moze to kwestia serii, ktore trafialy do sklepów, bo te nowsze nie maja, a starsze tak - jedynie chusteczek nie sprawdzilam, ale je kupilam dla pudelka, wiec beda odłogiem na kiedystam czekały
 
Katik, ja rozmawiałam z koleżankami i każda takich cieniutkich czapeczek po kąpieli używała, więc też kupiłam 3szt. sugerując się również radami pani z hurtowni maluszkowych rzeczy;-)

Chusteczki nivea w opakowaniu mam chyba takie jak Dagsila, kupiłam je również dla pudełka zanim się dowiedziałam o parabenach i niestety parabeny zawierają - będę nimi przecierać wózek i ceratkowy przewijak;-)
No i wczoraj w realu i auchan sprawdzałam serię nivea, bo stała na ekstra stojakach w promocji i miała parabeny, więc może u nas właśnie te stare produkty wyprzedają..

U nas od wczoraj pralka chodzić nie przestaje. Obawiałam się prasowania, bo go nie znoszę, a tu przyszły siostry teściowej, napatrzeć się na Lenkowe rzeczy nie mogły i okazało się przy okazji, że teściowa ma magiel, a jej dwie siostry relaksują się przy prasowaniu i jak tylko wszystko wyschnie to się biorą do roboty, więc prasowanie mam z głowy:-)
 
Witam kwietniówki:)przepraszam że się wam tu wcinam. Mam do sprzedania wózek głęboko spacerowy firmy CONECO TOLEDO 380zł jesli ktoras bylaby zainteresowana tu jest moja aukcja z allegro NAJTANIEJ CONECO TOLEDO + folia gratis (941384578) - Aukcje internetowe Allegro i opis wózka. Mozna obejrzeć :)Jest zadbany ma tylko lekko peknieta gąbke na uchwycie raczki pokazane na zdjeciach na aukcji. z gondoli korzystałam 5 mcy spacerówka zaliczyła 3 spacerki. Chcę go sprzedać ponieważ nie mam miejsca na trzymanie gondoli a szkoda mi wyrzucać i kupiłam samą spacerówkę. jeśli któraś z was jest zainteresowana można pisać na priv. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka dla was i waszych pociech :)
 
20100228069..jpg20100228075..jpg20100228071..jpg20100228070..jpg20100228076..jpg
Uwaga, chwalę się;-)
1. Łóżeczko Lenki - wersja 2 - z pościelą mamo-tato
2. Karuzela Drewex (dostaliśmy gratis do zakupów)
3. Rożek mamo-tato i pościel do wózka
4. Wanienka OK Baby, z lewej nasz fotelik samochodowy Jeep
5. Moje koszule do szpitala, do karmienia, te z promocji po 16,90zł
 
reklama
Do góry