reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

majówkowa chustomania (chusty i nosidła) :)

kupiłam chustę z kolorze fuksjowym, strasznie mi się spodobał kolor,model odpowiedni dla noworodków.No właśnie tylko ten kolor- mąż się zdziwił, że taki dla chłopa,ale co poradzę ,że jest piękny? Testowałam na psie:szok::-D był nieco zaskoczony:-D:-D że pani go chce tak przytulać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jaipur ten fuksjowy faktycznie taki bardziej dziewczęcy , ale jeżeli jest ciemny odcień to i dla chłopca pasuje..

pokaż no dokładnie jaki masz kolor:-D

hehe i chciałabym to testowanie na psie zobaczyć ihii

a kupiłaś chustę elastyczną??
 
Jaipur było trzeba zdjęcie zrobić...chciałabym to zobaczyć :-D
dzisiaj spełniam życzenia:-D

psiak się dość mocno tulił, chyba mu się podobało,niestety nie ma wagi noworodka-jedyne 9,4kg
 

Załączniki

  • DSC00445.jpg
    DSC00445.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 139
Kamcia, tak czytałam o tym.Tą kupiłam za pół ceny, nie wiem czy zostaniemy fanami chusty, więc na początek będzie dobra, taką mam nadzieję. Ale przyznam ,że takiego psiaka prawie 10kg nie czułam wcale jako ciężaru.A na rękach jest cięzki.
 
hmmm..... jaipur -widzę, że ty mocujesz chustę za pomocą jakichś kółek- nigdy tego nie widziałam. Znam tylko tradycyjne wiązania. Czy to jakiś specjalny model chusty- możecie mnie oświecić bo jestem zielona w tej kwestii?
 
reklama
Kamcia to nie ja mam turystyczne aby zabierać na działkę, ja mam normalne łóżeczko z możliwością przerobienia na łóżko, a turystyczne ma mi służyć za kojec jak już mała będzie większa. Ja nawet nie mam działki, a na ogródek przed domem nie będę łóżeczka wystawiać.

no tak to było do salsery:zawstydzona/y:
ja wszystko mylę dzisiaj...przepraszam

jesli chodzi o chusty to mam z takich jak milla pokazała.. ale inny kolor i tańsza:-p
CHUSTA TKANA AZIMI PASECZKI 5m PROMOCJA + PORADNIK (1494574851) - Aukcje internetowe Allegro
mój kilor to błękitno pomańczowa.. oczywiśce najbardziej rażąca:-p
i jestem z niej zadowolona...
DSC05251.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry