reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

haha pampuszek cały dzień czekałam na tą wiadomość :-) tak czułam że już się rozpakowałaś :) gratulacje!!!!!!!!! buziaki:)

Aśku super ze już powoli dochodzicie do siebie... a Tobie to będziemy mówiły - Aśku torpeda :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pampuszek no to super! Gratki!

Mama.O. dalej jestem w pakiecie i nic nie zapowiada porodu :-(. Dobrze, ze chociaz czop odchodzi ;-).

Anitka mnie pewnie tez zrobia indukcje w poniedzialek.
 
Pampuszek, no super!!!!! Gratuluje!!!! :)

Anitajas, pamietam moje ktg kilka dni przed, raz nieregularne a raz regularne ze az mnie polozna budzila. Zrobilam nawet zdjecie tego wydruku na pamiatke :D U mnie tez sobie zanikaly te skurcze w tajemniczych okolicznosciach...
 
Anitka, Nanncy u mnie dzisiaj byl tylko jeden skurcz na ktg. A tak to ciagle czuje jakby mnie jakis lapal pojedynczy raz na sto lat, ale bolesny.
 
Eh nie ma reguly na porod...u mnie same wiecie wczesjiej tez prawie rodzilan ale tak naprawde skurcze musza byc chyba juz bolesne w porodzie .... spie w tym szpitalu i ciagle sie budze albo ktis to robi...
 
reklama
Do góry