reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

PAMPUSZKU ja też się bałam :tak: ale jak widać nie zaszkodziło ;-) zdesperowana byłam :-)
i jakoś nie szalałam z tym olejem ;-) sok świeży pomarańczowy z biedry i dwie łyżki oleju ;-) raz przeczyściło, lewatywa ominęła ;-)

W biedronce są ponoć biustonosze do karmienia ;-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
reklama
PAMPUSZKU ja też się bałam :tak: ale jak widać nie zaszkodziło ;-) zdesperowana byłam :-)
i jakoś nie szalałam z tym olejem ;-) sok świeży pomarańczowy z biedry i dwie łyżki oleju ;-) raz przeczyściło, lewatywa ominęła ;-)

W biedronce są ponoć biustonosze do karmienia ;-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({

A dużo czasu minęło od zażycia do akcji?


Byłam dzisiaj w Biedronce. Są staniki do karmienia i odzież ciążowa. Do tego duże paczki pieluch Dada, chusteczki Dada i Fitti w promocji, Sudocrem, różne kosmetyki, płyn i proszek Lovela, komplet płatków kosmetycznych i patyczków higienicznych dla niemowląt. Zaopatrzyłam się w niektóre rzeczy :tak:
 
Aśku to moze ja tez sprobuje? A mialam jakies rozwarcie, skrocona szyjke czy cos? Troche sie boje, bo czytalam artykul na parenting.pl i odradzali a z drugiej strony napisali, ze dziala u 60% kobiet :D. Nie wiem co zrobic, bo perspektywa porodu jest dość kuszaca ;).
 
yyyyy....cały dzień leżałam. Teraz trochę posiedziałam na tarasie. Znowu zaczęły się jakieś plamienia. Na szczęście nie krwią a jedynie takie jasnobrązowe, no może nawet beżowe plamienia ...
 
reklama
Do góry