reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

gwiazdeczka88 - więc tak: jest to moja pierwsza ciąża, mieszkam w Szczytnie, mam 20 lat (tak wiem, wiem mało:) ). Razem z narzeczonym chcieliśmy mieć dziecko, a ze staraniami było tak, że już po drugim cyklu zaszłam w ciążę :-)

Pampuszek- mnie tak duszności łapały od 14 do końca 16 tygodnia - ginekolog powiedział mi, że jest to spowodowane szybkim powiększaniem się ilości krwi w organizmie. Aktualnie przeszło, bynajmniej od tygodnia nic takiego nie odczułam, a prędzej było na prawdę kiepsko bo dziennie łapało mnie około 3 - 5 razy więc wciąż leżałam w łóżku i piłam wódę litrami!

2 dni temu poczułam pierwsze kopniaki jestem mega szczęśliwa :))


// Dziewczyny jak załączy suwaczek z tygodniem ciąży, żeby dodawał się automatycznie pod każdym postem ??
 
reklama
beacia cześć ;-)
suwaczek :tak: kopiujesz adres suwaczka, wchodzisz na górze strony w zakładkę panel użytkownika, następnie po lewej masz edytuj sygnaturę ;-) i wklejasz adres suwaczka :tak: ;-)



uciekam, uciekam :tak: za moment trzecia ;-) :-D
huuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaa :-D:laugh2:
 
na Śląsku moczka to podstawa:tak:
no niekoniecznie :p jestem rodowitą ślązaczką, a moczki u nas nigdy nie było :p raz mama dostała od koleżanki na spróbowanie, to nikt tego nie ruszył ;)

A macie juz jakieś pomysły na prezenty ? Ja standardowo nie mam pojęcia co i komu :/
ja to już jakiś czas temu odkupiłam od takiego faceta kartę do sephory wartą 500zł więc kobietom kupię kosmetyki :p
chrześniakowi kupię zabawkę, napisał list do mikołaja że chce kasę fiskalną, no to dostanie ;)
mój mąż ma w tym roku małe wymagania, chce porządne skórzane rękawiczki, więc też mu kupię :)
mam problem ze szwagrem jak zwykle i z tatą :/ bo mój szwagier ma jeszcze 9 grudnia urodziny (a chrześniak 21 grudnia) i nie mam pojęcia co kupić.
a mój tata to gadżeciarz straszny i jeszcze wszystko najchętniej z apple... iphone, ipad, macbook, imac... no i co mam mu kupić? ja byłam w ispocie to ceny odstraszają :p

Hej. SIę zastanawiam czy też tak macie. Bo ja dziś sobie stoję na przystanku i gdybym nie usiadła to bym zemdlała... i tak raz miałam w tramwaju kiedyś tam jeszcze.
no mi też ostatnio wyjątkowo często słabo się robi ;/ wczoraj tak miałam na zakupach w tesco :/


co do dań wigilijnych, to u moich rodziców jest barszcz z uszkami, kiedyś był karp ale nikt nie lubi i jak zmarł dziadek to mama robi filety z jakiś innych ryb, trzy kapusty: sama, z grzybami i z grochem, kompot z suszonych owoców, makówki obowiązkowo. Od jakiś dwóch lat mama na przystawkę podaje jeszcze zupę grzybową z grzankami.
Ja wigilię u rodziców uwielbiam, bo są rodzice, my, moja siostra ze szwagrem i chrześniakiem... śpiewamy kolędy, jest mega głośno i rodzinnie.
u M jest tylko mama i siostra, potrawy inne i wiadomo że po tylu latach człowiek się jednak przyzwyczaja i trudno mu się przestawić na coś innego :p mimo, że mamę M uwielbiam, to jednak klimat w święta nie jest ten sam :)
na szczęście w tym roku wigilia wypada u moich rodziców :D
 
Aśku dziękuję :)

Prezenty świąteczne masakra, nie mam jeszcze nic, do tego zero pomysłów:(
Mam jeszcze pytanko macie jakąś grupę na fb ??:)
 
to może poczekaj z odsmoczeniem do wyjazdu lub do świąt?? Mrówek był bardzo smoczkowy, ale jak pojechaliśmy nad morze (14 miesięcy) udaliśmy, że zapomnieliśmy ;-) i kryzysu nie miał ;-)


1,5h ...........

Już teraz jak jej powiedzieliśmy, że się popsuł to nie będziemy oddawać.

Kurczaczek odebralam smoka malemu dopiero miesiac temu i uwazam to za dobry moment kumaty jest nie bylo problemu ani lamentu;-)
U mojej mamy tez kompot z suszu ktorego nie trawie;P

Chciałam ją odzwyczaić od smoka, nim się rodzeństwo pojawi. W końcu nie wytrzymałam i ją wyjełam z łóżeczka. Myślałam, że będzie bez drzemki w dzień i szybciej uśnie na wieczór. Ale teraz jak wracałyśmy ze spaceru to usnęłam w wózku. Dam jej trochę pospać i będę musiała ją budzić, żeby wieczorem nie szalała za długo.

Cześc dziewczyny :) Też mam termin na maja :) dokładniej na 3(jestem w 17 tc).
Jak się czujecie bo mi po wszelkich mdłościach dusznościach przyszła pora na ból kręgosłupa;/

witaj!
 
Na obiad właśnie wybieram się do sklepu żeby dokupić boczek. Będzie sałatka chłopska :) Bomba kaloryczna, ale dziś zjadłam tyle co kot napłakał więc mogę sobie pozwolic ;p
 
reklama
Do góry