reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Co do miezzkania to z byłym mężem mieszkałam z teściową i koszmar.
Rodzice narzeczonego obecnie są super i mogłabym chyva zamieszkać. Jednak wole sami więcej swobody i intymności
 
reklama
Ooo nie zaglądałam na grupę na fb, a tam jakiś "cyrk" się zrobił.
Ale skumalam, że do tamtej grupy dołączyły dziewczyny z innego forum i jedna z dziewczyn myli się w swoich opowieściach o sobie..
Ee.. A miało być "przyjemnie" :/

Właśnie się z tej grupy wypisałam bo zaleciało totalnym szaleństwem :D
 
Proponuję by stworzyć wątek zamknięty dla naprawdę wąskiego grona. Możemy tak czy siak pisać tu na otwartym przez jakiś czas jeszcze a na zamkniętym już o bardziej prywatnych sprawach jeżeli któraś będzie miała ochotę się wygadać? Tu po prostu będzie można werbować kolejne dziewczyny.
 
Proponuję by stworzyć wątek zamknięty dla naprawdę wąskiego grona. Możemy tak czy siak pisać tu na otwartym przez jakiś czas jeszcze a na zamkniętym już o bardziej prywatnych sprawach jeżeli któraś będzie miała ochotę się wygadać? Tu po prostu będzie można werbować kolejne dziewczyny.
Tak byłoby najrozsadniej, tylko właśnie pisać dalej tutaj żeby dać szansę poznać się nowym dziewczynom. Luknelam na wcześniejsze wątki i tam dziewczyny po miesiącu grupę zamykaly i przechodziły całkiem na prywatny. A potem co chwilę ktoś nowu tylko pisal proszę o dodanie do prywatnego i brali wszystkich, trochę bezsensu.
 
Hej, jak sobie radzicie z lekiem ze cos jest nie tak? Jakos nie potrafie sie cieszyc, caly czas sie boje ze jest zle:-(jeszcze takie glupoty mi sie snia... dzis co chwile łzy same lecą :-(
 
Tak byłoby najrozsadniej, tylko właśnie pisać dalej tutaj żeby dać szansę poznać się nowym dziewczynom. Luknelam na wcześniejsze wątki i tam dziewczyny po miesiącu grupę zamykaly i przechodziły całkiem na prywatny. A potem co chwilę ktoś nowu tylko pisal proszę o dodanie do prywatnego i brali wszystkich, trochę bezsensu.

Dokładnie o tym samym wspominałam jakiś czas temu, jaki sens jest tworzenie wątku zamkniętego skoro każda kolejna osoba która prosi o dodanie, jest dodawana. Właśnie dlatego miałam wątpliwości co do wątku zamkniętego.
Ja również jestem za tym ,aby było tam Grono osób które się po prostu w pewien sposób zżyły ze soba przez ten czas, bo chyba w tym celu miałyśmy założyć ten watek. Wówczas ma to dla mnie sens.
 
reklama
Hej, jak sobie radzicie z lekiem ze cos jest nie tak? Jakos nie potrafie sie cieszyc, caly czas sie boje ze jest zle:-(jeszcze takie glupoty mi sie snia... dzis co chwile łzy same lecą :-(
Biorę się za coś do roboty i puszczam muze [emoji4] nie ma czasu wtedy za bardzo na myślenie, wczoraj też miałam gorszy dzień, czasami tak jest po prostu...
 
Do góry